Pre mladých a mladých v srdci

Prvá kúpeľňa so sviežim dizajnom a súčasným komfortom

Mladí ľudia vyžadujú od svojej prvej kúpeľne interiér vysokej kvality a technologickú efektívnosť bez toho, aby ich to stálo veľa peňazí. Architektúra s mladistvými túžbami sa opiera o čisté línie a individualizovanú farebnú schému. Svieži dizajn kúpeľne, ktorý je funkčný a energický, je vytvorený v nenáročnom prostredí.

Nenútený dizajn kúpeľne s farebným obkladom
Svieži dizajn pre mladých ľudí

Prvá kúpeľňa vyznačujúca sa funkčnou jednoduchosťou v tvorivom prostredí

Zariaďujete svoju prvú kúpeľňu, a vyžívate sa v moderných pôžitkoch spojených s vodou v sviežom dizajne? Dômyselné nápady v kúpeľni vám môžu pomôcť navrhnúť interiér, ktorý je funkčný a energický, a to aj v malých priestoroch. Jasné denné svetlo miestnosť opticky zväčšuje a inštalácia sprchy na podlahu zaručuje, že je tu dostatok priestoru na pohyb. Odvážna kombinácia prírodného kameňa, klasického bieleho obkladu a mozaiky v sviežej zelenej farbe pokrývajúca celý povrch demonštruje temperament a vytvára prostredie plné života. Dekoratívne umiestnené doplnky v drevenej povrchovej úprave poskytujú priestor pre kreatívnu kombináciu materiálov a textúr. Dokonale navrhnuté batérie v chrómovanom prevedení na bielej kúpeľňovej keramike zaručujú ergonomické využitie vody.

Svieži kúpeľňový dizajn s elegantnými a technologicky inovatívnymi batériami

Čisté línie a štíhle telo zmiešavacej batérie zvýrazňuje svieži dizajn kúpeľne. Pôsobivý sprchový systém Crometta je dominantou miestnosti a ponúka všestranné využitie na pôžitok zo sprchovania. Za moderným dizajnom batérií sa skrývajú inovatívne technológie, ktoré ponúkajú efektívny a príjemný zážitok z vody.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: