Pre fanúšikov škandinávskeho dizajnu

Kúpeľňa v škandinávskom štýle s moderným prostredím a inteligentnými technológiami

Pre kúpeľňu v škandinávskom štýle sú typické výrazné dizajnové prvky. Štruktúrovaný pôdorys spája umývadlo, vaňu a sprchovací kút do príjemne pôsobiaceho celku. Povrchy v bielom prevedení a zemitých odtieňoch zdôrazňujú prirodzenú auru podlahových dlaždíc s dreveným dekorom. Hladká keramika symbolizuje minimalistický dizajn kúpeľne; a moderné batérie jej dodávajú štýlové akcenty.

Moderná rodinná kúpeľňa v škandinávskom štýle.
Hrejivá aura v kúpeľni

Jednoduchý dizajn kúpeľne s jasným usporiadaním miestnosti a škandinávskym nábytkom

Máte radi decentný dizajn kúpeľne a chcete spojiť neutrálnosť modernej architektúry so škandinávskym typom dekoratívneho vybavenia? Priestor s čistými geometrickými tvarmi a veľkorysou výškou stropu je ideálny na vytvorenie kúpeľne v severskom štýle inšpirovanom prírodou. V svetlom prostredí s čisto bielymi stenami a stropmi vyžarujú podlahové dlaždice s prírodným dekorom veľkú dávku príjemného tepla. Deliaca priečka v zemitých tónoch vnáša farebné kontrasty a slúži ako pozadie pre vaňu. Okrúhle umývadlá jednoduchého tvaru sú umiestnené na drevenej doske a dodávajú miestnosti pocit ľahkosti. Moderné batérie v lesklom chróme dodávajú celkovému konceptu punc honosnosti.

Zariadenie v škandinávskom štýle s výraznými batériami v modernej kúpeľni

Vďaka svojim hladkým líniám pomáhajú batérie radu hansgrohe Metris vytvárať hrejivú atmosféru. Geometricky vyvážené tvary podčiarkujú neutrálnosť škandinávskeho dekoratívneho štýlu. Lesklý chróm dodáva individuálne akcenty a vytvára vzrušujúci kontrast s drevenými povrchmi inšpirovanými prírodou. Prelomové technológie značky hansgrohe vám umožňujú tešiť sa z vody v pohodlí a zároveň zaručujú jej efektívne využitie.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: