Pre milovníkov slnka

Kúpeľňa v stredomorskom štýle s moderným dekoratívnym vybavením a prírodnou atmosférou

Kúpeľňa v stredomorskom štýle predstavuje príťažlivý kontrast s modernou architektúrou. Harmonická kombinácia povrchov v prevedení kamennej šedej a farebných odtieňov v zemitej okrovej farbe vytvára príjemnú atmosféru. Priestor na sedenie s veľkorysým výhľadom do exteriéru prepája miestnosť s prírodným svetom a pozýva vás, aby ste sa na chvíľu zastavili a užili si prítomnosť. Na mieste, kde sa cítite dobre, zaručuje moderná technológia inteligentný tok vody.

Kúpeľňa v stredomorskom štýle s oknami od podlahy až po strop.
Hrejivý štýl zariadenia vo veľkej kúpeľni

Prírodné akcenty stredomorského dizajnu v modernej kúpeľni

Máte radi modernú architektúru a chceli by ste spojiť jej kúzlo spočívajúce v strohosti s teplom vyžarujúcim z prírodného štýlu vybraného zariadenia? Rozhodnite sa pre dizajn s južanskou atmosférou a naplánujte si kúpeľňu v stredomorskom štýle s interiérom evokujúcim teplo. V miestnosti s lineárnym pôdorysom tvoria základ pre útulné útočisko plochy z pohľadového betónu. Lákavý priestor wellnessového charakteru je oddelený od funkčnej časti a zahŕňa priestranný sprchovací kút, samostatne stojacu vaňu a umývadlo v kubickom tvare. Priestor na sedenie pred oknom, ktoré sa ťahá od podlahy až po strop, vás pozýva, aby ste sa na chvíľu zastavili, a upriamuje vašu pozornosť na výhľad do exteriéru. Sklenená stena vskutku otvára priestor a vnáša do domova prírodné prostredie. Zrkadlové povrchy za umývadlom zachytávajú prirodzené svetlo a odrážajú ho do miestnosti. Zemité farebné nuansy ladia s robustným charakterom pohľadového betónu v prevedení kamennej šedej a vytvárajú príjemnú atmosféru.

Lineárne tvary a inovatívna funkčnosť pre moderný pôžitok z vody

Vďaka svojim geometrickým tvarom a lesklým chrómovým povrchom podčiarkujú batérie radu Metropol značky hansgrohe moderný charakter stredomorského štýlu zariadenia. V sprche na úrovni podlahy je pútavým prvkom veľká hlavová sprcha radu Rainmaker Select so skleneným sprchovým diskom na bielom pozadí . Spojenie s farebne zladenou ručnou sprchou v kombinácii bielej a chrómu zaručuje všestranný pôžitok zo sprchovania. Inovatívne technológie poskytujú ergonomické pohodlie a hospodárne využitie zdrojov.

Inovatívne batérie v elegantnej kúpeľni

V elegantnej kúpeľni sa spájajú tvary a funkcie. Dizajn batérií na podlahu s dôrazom na precízne tvary obsahuje ideálnu technológiu pre moderný pôžitok z vody.

Stredomorský štýl s batériami na úrovni podlahy.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: