Zemité tóny, sofistikovaný dekor

Sofistikovaná kúpeľňa s príjemnou kombináciou teplých farieb a kvalitným zariadením

V kúpeľni s elegantným nábytkom vytvárajú koordinované farebné kombinácie hrejivú atmosféru. Svetlé povrchy a tmavé odtiene hnedej sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú príjemne pôsobiaci interiér. Decentnú eleganciu podčiarkuje aj vysokokvalitný materiál a presné línie. Veľký sprchový kút s priestorom na sedenie ponúka všestranný zážitok z vody.

Impozantná kúpeľňa s veľkým sprchovým kútom a módnou sprchovou súpravou.
Veľká sprcha je skutočným potešením, nech máte akúkoľvek náladu

Sofistikovaný dizajn kúpeľne s teplými farebnými akcentmi a vysokokvalitným zariadením

Páči sa vám dizajn sofistikovanej kúpeľne s vysoko kvalitným interiérom a príjemnou atmosférou? V kúpeľni s malými oknami sa zamerajte na zosúladenie farebných kombinácií, aby ste vylepšili priestorový efekt. Svetlá podlaha s veľkoformátovou dlažbou a čisto biele steny tolerujú intenzívne farebné kontrasty. Tmavohnedý kúpeľňový nábytok vyžaruje pred pastelovým pozadím hrejivú eleganciu. Vďaka čistému geometrickému dizajnu pôsobí nábytok subtílne a ľahko. Tmavý základ zároveň dodáva miestnosti stabilitu a ponúka priestor pre dekoratívne doplnky v bielych a jemných prírodných odtieňoch. Zložitejšia mozaika v priestore za umývadlom a na odsadených okrajoch dodáva lesklé akcenty v tlmených zemitých tónoch.

Elegantná sprchová súprava v nádhernom sprchovom kúte pre pohodlné pôžitky z vody

Úzky priestor vedie rovno do priestranného sprchového kúta. Za sprchovým kútom z tmavého skla sa otvára malé centrum wellnessového charakteru s lesklou chrómovou sprchovou súpravou v strede. Ručná sprcha radu Raindance Select značky hansgrohe  vás bude všestranne rozmaznávať: tromi druhmi prúdov. Na odpočinok lákajú dve murované lavice s priestormi na sedenie z mozaiky v hnedých odtieňoch. Sprchový kút je usadený pod šikmým stropom a dizajn stropu preberá tému temnej mozaiky. Týmto spôsobom vzniká chránené útočisko s útulnou atmosférou.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: