V súlade s prírodou

Moderná kúpeľňa uprostred vidieka: tešte sa z vody obklopení prírodou

Kúpeľňa vo vidieckom štýle ponúka zážitok z vody v súlade s prírodou. Toto na mieru vytvorené útočisko s wellnessovým charakterom, vsadené do obľúbeného miesta, vás pozýva potešiť sa a uvoľniť zároveň. Vďaka prírodným materiálom, ako je drevo alebo kameň, sa pôvodná atmosféra plynulo prelína do modernej architektúry. Koncept uzavretého priestoru nahradilo prepojenie kúpeľne so scenériou.

Kúpeľňa s voľne stojacou vaňou.
Kúpeľňa vo vidieckom štýle inšpirovaná prírodou

Kúpeľňa v modernom vidieckom štýle pre nefalšovanú radosť v súlade s prírodou

Prajete si kúpeľňu vo vidieckom štýle na svojom obľúbenom mieste? Pre dosiahnutie najlepšieho efektu použite nedotknutý charakter materiálov ako drevo alebo kameň. Použite ich na vytvorenie príjemného priestoru, ktorý vás v myšlienkach vždy prenesie na vaše obľúbené miesto na svete. Moderná architektúra vytvára priestor pre kreatívny kúpeľňový dizajn. Originálne miesto na kúpanie v prírodnom prostredí alpského hotela je ideálnou inšpiráciou pre ďalšie koncepty kúpeľní tvorených na mieru. Originálne: voľne stojaca vaňa v príjemnom prostredí otvorenej terasy. Rustikálny kúpeľňový obklad je v súlade s podlahou v drevodekore a vytvára hrejivú atmosféru. Kúpeľňa pred impozantnou horskou panorámou, chránená stenou z úhľadne naskladaného palivového dreva, ponúka dvojnásobný pôžitok.

Kúpeľňa vo vidieckom štýle s voľne stojacou vaňou a modernými batériami

Kúpeľňa s voľne stojacou vaňou ponúka nerušený panoramatický výhľad a bezproblémovo sa integruje do prírodného prostredia. Batérie radu Metris značky hansgrohe vytvárajú svojím moderným dizajnom príťažlivé kontrasty s pôvodným prostredím. Puristické formy sa dajú flexibilne prispôsobiť vašim dizajnovým požiadavkám. Vnútri batérie je ukrytá inovatívna technológia, ktorá vám umožní tešiť sa z vody v pohodlí a využívať vzácne zdroje zodpovedne.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: