Kúpeľňa snov vo svetlom prevedení miestnosti

Kúpeľňa s batériami podnecujúcimi zmysly v osviežujúcom interiéri

Dizajn svetlej kúpeľne môže byť navrhnutý v rámci modernej architektúry alebo v štýlovo zrenovovanej starej budove. Kúpeľňa s prirodzeným svetlom disponujúca veľkými oknami, má výhodu vzdušnej atmosféry. V kombinácii s povrchmi na stenách a podlahe vo svetlých farbách je výsledkom svieži interiér. Povzbudzujúce prostredie dopĺňa ešte biele zariadenie s akcentmi v chróme a tyrkysovej farbe.

Pôvabná presvetlená kúpeľňa.
Vytvorte si svetlú kúpeľňu s prirodzeným svetlom

Kúpeľňa s interiérom zaplaveným svetlom v sviežich odtieňoch bielej a zelenej

Chceli by ste navrhnúť dizajnsvetlej kúpeľne so sviežou atmosférou v budove v modernom architektonickom štýle alebo v renovovanej starej budove? Miestnosť s veľkými oknami a prístupom do vonkajška ponúka ideálne podmienky na vytvorenie osviežujúceho dizajnu kúpeľne. Steny povrchovo upravené bielou farbou a odkryté murivo sú vhodné konštrukčné prvky na vytvorenie kúpeľne s prirodzeným svetlom. Pastelová šedá s nádychom kameňa z lešteného poteru dodáva interiéru štýlový, prírodný pocit. Oddelenie funkčných priestorov a priestorov, v ktorých sa cítite príjemne, vytvára súkromný wellness, ktorý sa dá využiť na relaxáciu. Biely kúpeľňový nábytok priestor ešte viac presvetľuje. Zladené doplnky vo svetlých modrých alebo zelených odtieňoch vnášajú do kúpeľne sviežosť čistých horských prameňov bez akýchkoľvek rušivých vplyvov.

Navrhnite si dizajn kúpeľne s prirodzeným svetlom a vychutnávajte si vodu povzbudzujúcu zmysly

Kombinácia bielej farby a chrómu pri batériách z radu hansgrohe PuraVida dotvárajú príjemné prostredie vo svetlej kúpeľni. V skrytejšej časti miestnosti poskytuje sprchový kút bez vaničky pôžitok z vody v modernom štýle. Voda z všestranného sprchového systému s hlavovou a ručnou sprchou sa reguluje elegantným ovládaním. Inovatívne technológie od hansgrohe sú zárukou komfortného a účinného využitia vody.

 

Veľká sprcha vo svetlej kúpeľni

Svetlá kúpeľňa s bielym odkrytým murivom poskytuje ideálne pozadie pre svieži interiér a sprchový systém hýčkajúci zmysly v prevedení bielej farby s chrómom.

Moderná sprcha s hlavovou a ručnou sprchou.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: