Toto miesto sa oplatí vidieť!

Praktická kúpeľňa s individualizovaným prostredím, ktorá sa využíva ako druhá alebo hosťovská kúpeľňa

Individualizované zariadenie praktickej hosťovskej kúpeľne si dobre poradilo s malým priestorom. Lineárny kúpeľňový nábytok s množstvom úložného priestoru ukrýva predmety každodennej potreby a pôsobí upraveným dojmom. Svetlé farby opticky zväčšujú priestor a sprchový kút na úrovni podlahy poskytuje dostatok miesta na pohyb. Inovatívne batérie dodávajú kúpeľni praktickú funkčnosť.

Hosťovská kúpeľňa s individualizovaným dizajnom a prvotriednymi batériami.
Individualizované zariadenie v malej kúpeľni

Praktický dizajn hosťovskej kúpeľne s inteligentnými funkčnými prvkami

Plánujete novostavbu alebo rozsiahlu rekonštrukciu? Využite priestor s malým pôdorysom na navrhnutie praktickej druhej alebo hosťovskej kúpeľne. Čisto biele steny a svetlá podlaha zintenzívňujú prirodzené svetlo a vytvárajú vzdušnú atmosféru. Sivé steny tvoria elegantné pozadie miestnosti; čierna umývadlová skrinka dodáva osobitý charakter. Praktický výklenok nad umývadlom poskytuje priestor pre kúpeľňové doplnky. Výklenok lemujú mozaiky stredomorského štýlu v zemitých tónoch, ktoré oživujú interiér teplými kontrastmi. Ostatné predmety každodennej potreby sú uschované vo funkčnom kúpeľňovom nábytku, vďaka čomu miestnosť pôsobí pokojným dojmom bez rušivých prvkov.

Individualizovaná hosťovská kúpeľňa vybavená inovatívnymi technológiami

Vďaka organickej kombinácii tvaru a funkcií batérie hansgrohe z radu Talis vnášajú do prakticky zariadenej hosťovskej kúpeľne dojem prirodzeného pohodlia. Elegantne zasklená sprcha v rohu miestnosti je na úrovni podlahy a láka každého užiť si relax a potešenie z vody. Štíhly sprchový systém Raindance Showerpipe  ponúka vďaka svojej hlavovej a ručnej sprche naozaj všestranný pôžitok zo sprchovania. Dizajnové akcenty chrómu alebo kombinácie biela/chróm sú osviežením kúpeľne a dodávajú jej individualizovaný ráz. Inovatívne technológie sú zárukou efektívneho využívania zdrojov.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: