Pre tých, ktorí majú radi slnečnú dispozíciu

Prírodný dizajn kúpeľne so stredomorskou aurou a neobvyklými farebnými akcentmi

Neobvyklý dizajn kúpeľne je dosiahnutý tvorivou súhrou farieb a materiálov. Prírodný dekor čerpá inšpiráciu zo stredomorského štýlu a kombinuje klasické tvary s modernými prvkami. Vďaka inovatívnej technológii sa v kúpeľni s príjemnou atmosférou spája dokonalý pôžitok z vody a šetrenie vodných zdrojov.

Kúpeľňa v pastelových farbách s bronzovou vaňou.
Neobvyklé nápady do malej kúpeľne

Extravagantná kúpeľňa s moderným vybavením a stredomorskou aurou

Inšpirovali ste sa hrejivou atmosférou Stredomoria a chceli by ste mať vo svojej kúpeľni prírodný nábytok s neobvyklými akcentmi? Vplyv na vnímanie priestoru moderne riešenej alebo kvalitne zrenovovanej kúpeľne s malým pôdorysom sa zvyšuje použitím základných pastelových odtieňov. Steny v jemnej okrovej farbe pieskovca a vo svetlosivej farbe umocňujú svetelný efekt, ktorý vytvára malé okno, a zároveň navodzujú stredomorskú atmosféru. Svetlá veľkoformátová dlažba na podlahe tvorí nenápadný základ pre podčiarknutie výrazných akcentov v bronzovej a tmavohnedej farbe. Zložitejšia mozaika s povrchovou úpravou vo vzhľade prírodného lomového kameňa poskytuje teplé kontrasty nielen v priestore umývadla, ale v podobe pozadia aj v malých výklenkoch. Lineárny kúpeľňový nábytok a štýlové výklenky ponúkajú priestor pre kúpeľňové doplnky a udržujú interiér prehľadný.

Inovatívne technológie pre príjemný pôžitok a zároveň praktické využitie vody v neobvyklej kúpeľni

Tlmené farebné prevedenie dáva vyniknúť voľne stojacej vani a sprchovému kútu na úrovni podlahy. Miesta v kúpeľni predurčené na pôžitok spojený s vodou sú podčiarknuté zemitými tómni, ktoré zároveň zdôrazňujú pokojný charakter tohto na mieru vytvoreného útočiska. Moderné batérie z radu Metris umocňujú individuálny charakter neobvyklého kúpeľňového dizajnu svojimi čistými, lesklými chrómovými povrchmi. Inovatívne technológie vnútri batérií sú zodpovedné za to, aby ste si mohli vodu nielen pohodlne vychutnať, ale aj využívať zdroje zodpovedne.

Moderná batéria v prírodne orientovanej kúpeľni

Kúpeľni s neobvyklým dizajnom a stredomorskou atmosférou dodávajú moderné batérie lesklé chrómové akcenty a ponúkajú príjemný zážitok z vody.

Exkluzívna kúpeľňa snov s bronzovou vaňou.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: