Ako v tropickom raji

Bezhraničné pohodlie v kúpeľni inšpirovanej prírodou so sprchovým kútom na úrovni podlahy

Moderná kúpeľňa s dažďovou sprchou a otvoreným dizajnom inšpirovaným prírodou: v tomto prípade sa hojnosť trópov bohatých na vodu stáva každodennou realitou. Otvorená architektúra ruší akékoľvek obmedzenia a poskytuje množstvo priestoru pre využitie škály wellnessových prvkov podľa vašich predstáv. Hlavným z nich je sprchový systém, ktorý je všestranným prostriedkom štrukturujúcim priestor a zdrojom pôžitkov z čistej vody.

Moderná kúpeľňa so sprchovým kútom so zástenou walk-in a otvorenou architektúrou.
Bohatstvo trópov v priestrannej kúpeľni

Veľkorysý priestor na pohyb v modernej kúpeľni s dažďovou sprchou na úrovni podlahy

Prajete si priestrannú kúpeľňu, ktorá funguje aj ako obývací priestor inšpirovaný prírodou, kam môžete uniknúť z každodenného stresu? Doprajte si relaxáciu a užívajte si hojnosť vody v modernej kúpeľni vybavenej dažďovou sprchou. Pomocou otvoreného dizajnu vytvorte priestor pre wellnesové útočisko, ktoré ponúka široký výber možností. Listnaté rastliny vytvárajú prostredie s prírodným charakterom a relaxačná zóna s posedením je ideálnym miestom na uvoľnenie. Rozsiahle zorné polia smerujú priamo do priestrannej miestnosti. Sprchový kút na úrovni podlahy taktiež odstraňuje akékoľvek obmedzenia slobody pohybu. Všestranný sprchový systém vytvára ústredný bod, ktorý štruktúruje priestor, a láka vás prísľubom maximálneho pôžitku z vody.

Zážitok z vody, ktorý zapája všetky zmysly, v spojení s pohodlím priestorného sprchového systému

Dažďová sprcha vyzdvihuje energickú auru kúpeľňového dizajnu v prírodnom štýle. Ako ústredné prvky v koncepte otvoreného priestranstva dodávajú sprchové systémy značky hansgrohe  miestnosti štruktúrujúce akcenty. Sprchový systém radu Rainmaker Select patrí medzi dažďové sprchy, ktoré zaručujú ergonomické pohodlie, a vďaka inteligentnej technológii vám umožňujú vychutnávať si vodu rôznymi spôsobmi. Či už je to v novej, alebo zrekonštruovanej kúpeľni. Vďaka sprchovému disku s bielym pozadím, sa hlavová sprcha plynulo integruje do prostredia. V kombinácii so štíhlym chrómovým rámom, pôsobí dizajn elegantne a ľahko.

Priestranná dažďová sprcha v prírodne orientovanej kúpeľni

Nápadný prvok v prostredí kúpeľne inšpirovanej prírodou: sprchový systém radu Rainmaker Select značky hansgrohe je pôsobivý vďaka svojej puristickej elegancii a skutočnosti, že vás prostredníctvom vody rozmaznáva.

Priestranná dažďová sprcha v chrómovom prevedení s hlavovou sprchou a ručnou sprchou.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: