Nový kúpeľňový purizmus

Návrh kúpeľne v minimalistickom štýle, ktorej zariadenie pôsobí puristicky

Puristický dizajn je únikom od každodennej reality. Čisté línie modernej architektúry nádherne pozdvihujú interiér, ktorý bol zredukovaný len na to najnutnejšie. Puristický štýl zariadenia siaha až do kúpeľne a vytvára osobný priestor na oddych. Jednoduché farby a tvary kombinované s inovatívnou funkčnosťou zaručujú pohodlné potešenie z vody.

Veľká sprcha s jednoduchou vaňou.
Návrh funkčnej kúpeľne

Puristický štýl zariadenia: jednoduchý dizajn kúpeľne v modernej architektúre

Páči sa vám nenápadný dizajn a je pre vás minimalistické a plne funkčné prostredie upokojujúce? Moderná architektúra s prvkami čistej priestorovej geometrie a veľkorysého osvetlenia poskytuje ideálne podmienky na vytvorenie puristického štýlu zariadenia. Využite priamočiaru efektivitu tohto architektonického štýlu a navrhnite žiarivý interiér, ktorý sa sústredí na to najnutnejšie v obytnom priestore aj kúpeľni. Umývadlo, vaňa a sprcha, ktoré tvoria individualizovaný priestor pre potešenie, vás pozývajú zažiť osviežujúci zážitok z vody. Farebná schéma je obmedzená na čistý jednofarebný koncept bielej. Absencia farebných detailov a ozdobných doplnkov vnáša do miestnosti pocit pokoja. Minimalistická estetickosť vytvára ľahkú a vzdušnú atmosféru.

Puristická kúpeľňa s inovatívnymi technológiami v čistom prostredí

Batérie hansgrohe z radu Talis  dodávajú tomuto štýlu oživujúce akcenty vďaka svojmu presnému a zároveň prírodnému dizajnu . Jednoduchá biela keramika elegantne vyzdvihuje lesklé chrómové povrchy. O variabilný pôžitok zo sprchovania sa postará sprchový systém Croma 100 v sprchovom kúte uprostred. Inovatívne technológie hansgrohe  sú zárukou trvalej funkčnosti, ako aj vysokej úrovne pohodlia.

Puristický dizajn v kúpeľni

Puristický štýl zariadenia v modernej architektúre: čoraz vyhľadávanejší trend pre kúpeľne. Lesklé chrómové batérie dodávajú jednoduchej bielej miestnosti osobitý charakter.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: