Pre rodinne založených ľudí

Útulná kúpeľňa s moderným dekoratívnym vybavením pre moderný pôžitok z vody

Útulná kúpeľňa pripomínajúca domov ponúka príjemný zážitok z vody pre celú rodinu. Zemité pastelové tóny a prírodné materiály navodzujú útulnú atmosféru. Dodajte funkčnému dekoratívnemu vybaveniu osobitosť prostredníctvom štýlových drevených prvkov a elegantných doplnkov. Symetrická dispozícia miestnosti podčiarkuje lineárny dizajn a je v súlade s minimalistickým tvarom batérií.

Útulná kúpeľňa s teplými tónmi dreva.
Útulný interiér modernej kúpeľne

Rodinná kúpeľňa s príjemnou atmosférou a prírodnou eleganciou

Chceli by ste vo svojom novom alebo láskyplne zrenovovanom domove vytvoriť kúpeľňu navodzujúcu pocit domova s útulnou atmosférou ? Naplánujte symetrické usporiadanie miestnosti na obdĺžnikovom pôdoryse s cieľom čo najlepšie využiť dostupný priestor. Vľavo a vpravo od osi zrkadla poskytuje interiér na každej strane identicky zariadené umývadlo. Kúpeľňový nábytok z dreva, lineárne umývadlo a lesklé chrómované batérie sú umiestnené oproti sebe v harmonickej dualite. Vstavaná vaňa sa nachádza v nenápadnejšom kúte miestnosti. Praktické úložné priestory vľavo aj vpravo ponúkajú priestor pre potreby a doplnky. Svetlé farby v zemitých odtieňoch dodávajú prostrediu hrejivý, prirodzený pocit. Svietidlá v štýle vidieckeho domu a starostlivo usporiadané potreby a doplnky zdôrazňujú individuálny štýl bez toho, aby rušili interiér.

Moderné batérie pre efektívny pôžitok z vody v rodinnej kúpeľni

Svojím minimalistickým dizajnom dodávajú batérie hansgrohe radu Metris domáco pôsobiacej kúpeľni elegantné prvky. Jemne zakrivené línie a lesklé chrómované povrchy vytvárajú súlad s hrejivým dizajnom kúpeľne. Inovatívne technológie značky hansgrohe  u batérií vám umožňujú vychutnať si vodu pohodlne a ekologicky.

Moderné batérie v príjemnom prostredí

V útulnej rodinnej kúpeľni vytvárajú pozadie pre minimalistický dizajn lesklých chrómových batérií drevené prvky a zemité farebné odtiene.

Útulná kúpeľňa s drevenými prvkami a batériami v chrómovom prevedení.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: