Pre tých, ktorí majú radi jednoduchosť

Útulný dizajn kúpeľne so sviežimi farbami a praktickými zariaďovacími prvkami

Útulná kúpeľňa dodáva zrekonštruovanému alebo precízne zrenovovanému domovu individuálne akcenty. Svetlý interiér zvyšuje v kúpeľni priestorový efekt. Sviežu atmosféru vytvárajú aj doplnky v studených modrých odtieňoch. Čisté línie funkčného dekoratívneho vybavenia interiéru tvoria pozadie pre nadčasovú eleganciu vysokokvalitných batérií.

Útulná kúpeľňa so sviežim dizajnom a modernými batériami.
Svieže akcenty v pastelových farbách a chróme

Útulná kúpeľňa so svetlým interiérom a funkčným dekoratívnym vybavením

Chceli by ste si doma vytvoriť útulnú kúpeľňu so sviežimi dizajnovými akcentmi ? Rozhodnite sa pre farebnú kombináciu v svetlých tónoch, ktorá zvýši účinok prirodzeného svetla a oživí atmosféru. Kombinácia čisto bielej a bledomodrých pastelových odtieňov kompenzuje malý pôdorys a opticky zväčšuje priestor pod šikmým stropom. Priestorovo nenáročný dizajn kombinuje vaňu so sprchou. Lineárne tvary a moderná funkčnosť definujú charakter zariadenia interiéru. Doplnky do sprchy sú umiestnené v úzkom výklenku. Jednoduchý kúpeľňový nábytok udržiava priestor umývadla bez neporiadku. Biely obklad a umývadlo na dosku oválneho tvaru patria medzi prvky tradičného kúpeľňového dizajnu. Dekoratívne prvky v sviežich modrých tónoch a batérie v žiarivom chróme sú pozoruhodnými prvkami na pozadí v klasickom štýle.  

Nadčasový dizajn a moderné technológie v útulne zariadenej kúpeľni

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu batérie radu Focus  značky hansgrohe bezproblémovo zapadnú do útulnej atmosféry s praktickým vybavením. Elegantná sprcha z radu Raindance  značky hansgrohe ponúka vďaka svojej veľkej hlavovej a ručnej sprche všestranný pôžitok z vody. Inovatívna technológia zaručuje ergonomické pohodlie a efektívne využitie zdrojov.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: