Zaliate svetlom a útulné

Útulná kúpeľňa so svetlými farebnými kombináciami a interiérom inšpirovaným prírodou

Veľká podkrovná miestnosť ponúka priestor pre útulnú kúpeľňu. Povrchy stien obložené v bielej farbe a drevenom dekore absorbujú denné svetlo a umocňujú jeho efekt. V priateľskom prostredí podčiarkuje prirodzený dojem lineárneho nábytku energicky pôsobiaci drevený dekor. Batérie dodávajú prostrediu svojou ústrojnou kombináciou formy a funkcie moderné akcenty.

Útulná kúpeľňa s prírodnou atmosférou a noblesnými batériami.
Priestranná kúpeľňa s príjemnou atmosférou

Kúpeľňa s otvoreným charakterom a prirodzenou eleganciou

Chceli by ste si vo svojom novom alebo elegantne zrenovovanom dome navrhnúť útulnú kúpeľňu  s príjemnou atmosférou? Využite veľký podkrovný priestor a vytvorte kúpeľňu s aurou umeleckého ateliéru. Čisté bielo omietnuté alebo obkladom obložené steny a svetlý, prirodzený tón dlažby v dekore dreva umocňujú efekt prirodzeného svetla. V príjemnom interiéri pôsobí zariadenie ľahko a funkčne. Kúpeľňové vybavenie s drevenými dekormi, doplnky v prírodných odtieňoch a rustikálny koberec dodávajú jasným geometrickým tvarom jedinečné akcenty. Veľké okná zjemňujú šikmý strop a vnášajú do miestnosti prírodný svet. Otvorené spojenie so spálňou umožňuje zlúčenie s obývacím priestorom a podčiarkuje útulný charakter.

Kúpeľňa v útulnom štýle s modernými batériami pre efektívny pôžitok z vody

Batérie radu Talis  značky hansgrohe svojím precíznym a prírodou inšpirovaným dizajnom, dodávajú útulne zariadenej kúpeľni dynamické akcenty. Svetlé lineárne prostredie elegantne podčiarkujú lesklé chrómové povrchy. V priestore umývadla ovládate vodu pomocou intuitívneho tlačidla (Select). Sprcha je umiestnená za filigránskou sklenenou zástenou. Veľká hlavová sprcha a ručná sprcha z radu Raindance vás rozmaznávajú rôznymi pohodlným sprchovaním.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: