Pre tých, ktorí neobľubujú rána

Veselá kúpeľňa s praktickým vybavením a žiarivými farbami

V rodinnej kúpeľni s praktickým interiérom vytvárajú svetlé a živé farebné kompozície veselú atmosféru. Povrchy v svetlých pastelových odtieňoch a výrazných farbách v slnečnej žltej zvýrazňujú efekt prirodzeného svetla v miestnosti so zjednodušeným pôdorysom. Funkčný interiér ponúka pohodlie pre celú rodinu a bezstarostný pôžitok z vody.

Dizajn kúpeľne so svetlými pastelovými farbami a žltou farbou.
Veselá rodinná kúpeľňa v slnečnej žltej farbe

Praktický dizajn kúpeľne, aby ste si na malom priestore vychutnali neobmedzenú funkčnosť

Chceli by ste vytvoriť veselú kúpeľňu a chcete na malom priestore spojiť prispôsobený dizajn s modernou funkčnosťou? Navrhnite miestnosť v svetlých základných tónoch a vylepšite efekt prirodzeného svetla pomocou slnečných farieb. Stena v iskerníkovo žltej farbe s klasickými oknami s okennými priečkami skutočne priťahuje pozornosť a prináša dobrú náladu. Pastelovo šedé povrchové plochy a funkčné kúpeľňové skrinky v jemnej tmavošedej farbe v interiéri pôsobia ako oblasti pokoja. Priestorovo úsporné rozmiestnenie umožňuje ukryť kúpeľňové doplnky vnútri jednoduchých skriniek, čím miestnosť získa organizovaný vzhľad. Rodinná kúpeľňa je vybavená dvoma umývadlami a veľkou vaňou. Sprcha sa nachádza v okrajovej časti miestnosti. Sklenená zástena, ktorá ju vyčleňuje, vyvažuje rustikálne drevené dvere na náprotivnej strane.

Harmonický dizajn a technologické pohodlie v praktickej kúpeľni

Spoľahlivá funkčnosť je súčasťou praktickej kúpeľne. Batérie radu Logis značky hansgrohe sú vďaka svojim čistým líniám a jemne zakriveným povrchom ideálnym prvkom pre moderný dizajn kúpeľne. V kombinácii s inovatívnou technológiou sú vďaka jasnému formálnemu štýlu príjemné na dotyk a zároveň umožňujú zodpovedné využitie cenných zdrojov. Takto vyzerá súčasné pôžitkárstvo v kúpeľni.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: