Psy si užívajú kúpanie so sprchou DogShower od hansgrohe.
Sprcha DogShower

Sprcha pre psov bude pre vašich štvornohých miláčikov skutočným wellness zážitkom

Milujete svojho psa a trpíte spolu s ním, keď zažíva stres pri sprchovaní a kúpaní? Pre svojho miláčika chcete určite len to najlepšie: Vitajte a zapojte sa do revolúcie v kúpaní psov. Sprcha DogShower od hansgrohe bude hladkať vašich štvornohých priateľov vodou, až kým nebudú úplne čistí. Vďaka tejto novodobej sprche pre psov zostanú veľké aj malé psy kľudné a uvoľnené – a ich ľudskí spoločníci takisto.

DogShower Ruční sprcha pro psy 150 3jet s masážními tryskami

  • Tri typy prúdu pre jemnú starostlivosť a účinné čistenie
  • Trysky s mäkkými nopkami čistia vodou a zároveň masírujú
  • WaterBoost: Umožňuje individuálne zvýšiť prúd vody stlačením tlačidla
Kúpanie psov s wellness
Typy prúdu
Typy prúdu

Kúpanie psov s wellness

Máte na výber tri typy prúdu: jemný rozprašovací prúd na srsť, ktorý zároveň čistí a masíruje chrbát, sprchu na nohy a bodový prúd na labky. Jemné a tiché typy prúdu pôsobia na psa upokojujúco a sú vhodné aj na citlivé a ťažko dostupné miesta.


Kefa pre psov s jednoduchým čistením
QuickClean
QuickClean

Kefa pre psov s jednoduchým čistením

Silikónové trysky podobné kefe sa po umytí vášho psa čistia veľmi jednoducho: Dlhé nopky majú väčší priemer ako bežné kefy a sú flexibilné. Zvyšné nečistoty a zvyšky mydla tak jednoducho zotriete.


DogShower nasadíte za okamih
UniversalFit
UniversalFit

DogShower nasadíte za okamih

Chcete, aby to v kúpeľni išlo rýchlo, ale k sprchovej hadici je pripojená vaša bežná ručná sprcha? Vymeníte ju za okamih: Pomocou voliteľného adaptéra veľmi jednoducho pripojíte sprchu DogShower k hadici a po okúpaní psa ju zameníte naspäť.     


Zmena typov prúdu jednou rukou
Select
Select

Zmena typov prúdu jednou rukou

Pomocou tlačidla Select môžete veľmi jednoducho prepínať medzi tromi typmi prúdu. To všetko sa ovláda jednou rukou a prináša plynulé, harmonické sprchovanie.

stlačením tlačidla

Individuálne zvýšenie množstva vody
WaterBoost
WaterBoost

Individuálne zvýšenie množstva vody

Množstvo vody v sprche DogShower je možné veľmi jednoducho individuálne prispôsobiť počas samotného čistenia: Stlačením tlačidla zvýšite prietok na 9 l/min pre účinné opláchnutie. Týmto spôsobom ľahko odstránite aj odolné nečistoty.


Antistresový program pre psov aj ľudí 

Vládne pri kúpaní psa u vás v kúpeľni vždy chaos? A záhradná hadica je pre vášho štvornohého miláčika úhlavným nepriateľom? Sprcha DogShower od hansgrohe bola vyvinutá kynológmi a psími psychológmi. Masážny účinok trysiek pripomína hladkanie chrbta, čo psovi umožňuje v kľude si vychutnať zážitok zo sprchovania.

Čo hovorí v prospech sprchy DogShower hansgrohe:
  • Relaxačný program. Jemný, tichý vodný sprej a masážne trysky znižujú stres pri sprchovaní.
  • Medzi tromi typmi prúdu môžete jednoducho prepínať jednou rukou pomocou tlačidla Select pre plynulé a harmonické sprchovanie. Funguje to úplne jednoducho, rovnako ako pri sprchách značky hansgrohe pre ľudí.
  • Účinnosť čistenia: Stlačením tlačidla môžete zvýšiť množstvo vody na 9 l/min.
  • Ergonómia: Tvar sprchovej hlavice je prispôsobený telu psa. Ergonomická rukoväť dobre padne do ruky.
  • Jednoduchá inštalácia. Sprcha DogShower je vhodná pre štandardné prípojky pre ručnú sprchu.

Teraz majú slovo milovníci psov: Hodnotenie sprchy DogShower 

„Po našej misii „špinavý pes“ som otestoval @hansgrohe_dogshower. Pri čistení hustej, dlhej srsti to bola naozaj veľká pomoc! Pomocou štetín z nej možno ľahko vymyť a vyčesať špinu aj penu. Z môjho pohľadu môžem povedať, že sprchovanie psa je takto oveľa príjemnejšie.“   
@luke_goes_online

„Mali sme možnosť otestovať sprchovú hlavicu od @hansgrohe_dogshower a sme nadšení! Nopky rýchlo pokryjú celú srsť vodou. Sprchovanie psa ešte nikdy nebolo také jednoduché ako so sprchou DogShower! Dokonca aj môj manžel bol nadšený a prekvapený z toho, ako rýchlo bola Lailina hustá srsť mokrá a ako ľahko sa z nej dal šampón „vyčesať“! Sprchu DogShower rozhodne môžeme odporučiť aj ostatným!“ 
@dailyscarlett_

„Som viac ako nadšený. Yukiho srsť je taká hustá, že naša klasická sprchová hlavica na ňu nestačí. V srsti vždy ostávajú zvyšky šampónu. S bodovým prúdom dokonale vyčistíte tvár alebo vankúšiky labiek. Na zvyšok tela som použil všetky trysky. Pomocou nich sa šampón úplne bez problémov vymyl zo srsti. Som s ňou veľmi spokojný, veľmi nám uľahčila kúpanie psa. Montáž sprchovej hlavice je mimochodom úplne jednoduchá a nezaberie ani minútu.“ 
@yuki_thesnowdevil

„Pomocou špeciálnej sprchovej hlavice s dlhými silikónovými nopkami v okamihu namočíte aj hustú spodnú vrstvu srsti.“
@behuetet_geliebt

„Sprchová hlavica od @hansgrohe_dogshower výrazne zjednodušuje kúpanie psa. Bola na to špeciálne vyvinutá a pomáha dôkladne vypláchnuť zo srsti nielen nečistoty, ale aj šampón. Dá sa skvele ovládať jednou rukou, pričom môžete prepínať medzi tromi typmi prúdu a druhou rukou držať psa.“ 
@littleblueheart_

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: