hansgrohe ComfortZone

Extra veľký priestor pre ruky a komfort v priestore umývadla

Dostatok priestoru pre ruky, maximálna funkčnosť a menej špliechania: technológia ComfortZone od spoločnosti hansgrohe vám ponúka množstvo výhod. Ukáže vám, koľko miesta máte medzi výtokom batérie a umývadlom. Pomocou ComfortZone môžete nájsť ideálnu batériu na umývanie rúk, umývanie vlasov alebo napĺňanie vysokých hrncov.

Čo je to ComfortZone značky hansgrohe?

Spoločnosť hansgrohe ponúka v rámci výšok ComfortZone umývadlové batérie v troch rôznych výškach.
Komfortná zóna ComfortZone od spoločnosti hansgrohe ponúka: rôzne výšky batérie a dĺžky výtoku, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym požiadavkám.

Spoločnosť hansgrohe vám ponúka množstvo batérií v rôznych výškach. Stačí si vybrať tú, ktorá vám ponúka to najlepšie pre vašu každodennú rutinu. Počet milimetrov v názve našich batérií znamená výšku komfortnej zóny ComfortZone. Takto môžete na prvý pohľad vidieť, aká výška batérie najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám – a vášmu umývadlu. S našimi vysokými komfortnými zónami ComfortZone si užijete veľa priestoru navyše.

Stručný prehľad výhod technológie ComfortZone:

  • Kúpeľňové batérie značky hansgrohe s ich komfortnou zónou ComfortZone sú šité na mieru vašim požiadavkám. Ovládajú sa intuitívne, majú vynikajúci dizajn a prepracované technológie.  
  • Vysoké, v niektorých prípadoch otočné batérie vám poskytujú extra veľký priestor pre ruky a viac miesta: napríklad pri umývaní vlasov nad umývadlom alebo pri napĺňaní vysokých hrncov.
  • Batérie na mieru pre každé umývadlo: pre zápustné umývadlá alebo umývadlá na dosku, pre malé umývadielka na ruky alebo umývadlové misy.

Komfortná zóna ComfortZone značky hansgrohe: užite si väčšie pohodlie, flexibilitu a funkčnosť.

Nájdite si ideálny produkt s kompatibilnou výškou výtoku:

Vhodná výška výtoku pre vaše individuálne potreby

Malý priestor komfortnej zóny ComfortZone sa skvelo hodí napríklad pre hosťovské WC, kde sa zvyčajne umývajú iba ruky. Stredná výška batérie ponúka dostatok miesta na ruky pre každodenné použitie, napríklad na umývanie zubov alebo tváre. Každý, kto chce viac priestoru, sa môže rozhodnúť pre batériu s extra vysokou zónou ComfortZone. Už sa nebudete chcieť zaobísť bez svojho novoobjaveného priestoru pre ruky.

Batérie značky hansgrohe s ComfortZone môžete použiť na závesné umývadlá, umývadlové misy, aj samostatne stojace či zápustné umývadlá. Môžete si tiež vybrať dizajn, ktorý sa vám páči. Či už klasický, alebo moderný: v rámci značky hansgrohe nájdete ideálnu komfortnú zónu ComfortZone pre rôzne štýly.

Ponúkame vám štýlové kombinácie bez špliechania: mnohým obľúbeným umývadlám sme našli dokonalú komfortnú zónu ComfortZone. Pomocou testu ComfortZone spoločnosti hansgrohe rýchlo zistíte, ktorá výška ComfortZone je kompatibilná s vaším umývadlom.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: