Zažite značku hansgrohe naživo

Výstava kúpeľňových produktov a oveľa viac

Poobzerajte si produkty a príďte si ich vyskúšať do ústredia značky hansgrohe v meste Schiltach v Čiernom lese: majitelia nehnuteľností, renovátori či nadšenci dizajnu, všetci vo veľkom rozprávajú o výstave kúpeľňových produktov. Pozrite sa na svieže nápady pre moderné kúpeľne v škále kolekcií rôznych štýlov a porovnajte batérie a sprchy zblízka. Tiež si tu môžete pozrieť inovatívne kuchynské produkty.

Ponorte sa do sveta produktov značky hansgrohe

Zaujíma vás široká škála možností dizajnu vašej kúpeľne? Výstava kúpeľňových produktov sa rozprestiera na 1 000 m2 a ponúka vám:

 • Jedinečný prehľad produktov pre kúpeľňu a kuchyňu
 • Vyskúšajte si fungovanie produktov
 • Vyskúšajte si sprchu vo svete spŕch Showerworld

Pozrite si moderný dizajn kúpeľní v atraktívnom prostredí a dozviete sa všetko o technických aspektoch vytvárania vašej vlastnej kúpeľne, v ktorej by ste sa cítili dobre. Zistite, ako by mohlo vyzerať moderné pohodlie v kuchynskom dreze. Tu si môžete všetko pohodlne vyskúšať, porovnať a pochytiť nejaké nápady. To vám pomôže rozhodovať sa pri nákupe kúpeľňového a kuchynského príslušenstva na základe podrobných informácií. Potom’príde čas, aby sa vaše nápady vo fáze plánovania v spolupráci s vaším špecializovaným odborníkom alebo architektom stali realitou.

Centrum hansgrohe Aquademie ponúka svojim návštevníkom okrem výstavy kúpeľňových produktov aj oveľa viac, čo môžu zažiť:

Vyskúšajte si sprchu vo svete spŕch Showerworld

Nájdite si svoju obľúbenú sprchu a vyskúšajte rôzne sprchové systémy: zarezervujte si termín a využite sprchový raj značky hansgrohe, kde vám budú naše modely spŕch k dispozícii len pre vás po dobu jednej hodiny. Na tento zážitok je potrebné sa zaregistrovať. Tešíme sa na prijatie vašej rezervácie. 

Tel.: (+49) (0)7836-51 3272

Zažite ešte viac

Osobné poradenstvo 

Naši konzultanti si nájdu čas na zodpovedanie vašich otázok a pomôžu vám spoznať technológiu, dizajn a produkty na základe vášho existujúceho plánu pre dizajn kúpeľne.

Nezáväzná konzultácia trvá jednu hodinu a koná sa každý utorok od 13.00 do 18.00 hod. Dohodnite si osobné stretnutie v dostatočnom predstihu aspoň týždeň pred plánovanou návštevou.

Inspiring workshops

Informácie z prvej ruky ohľadom nových trendov a o tipoch v kúpeľniach priamo od projektantov. Naše semináre pre spotrebiteľov vám poskytnú nápady na vytvorenie vlastnej kúpeľne snov bez ohľadu na to, či si chcete postaviť novú kúpeľňu alebo renovovať existujúcu.

Ponúkame nasledujúce bezplatné workshopy:

 • Moje nové tipy na kúpeľňu a trendy navodzujúce príjemné pocity
  Možnosti dizajnu pre renováciu a zmenu kúpeľní z hľadiska usporiadania svetla, materiálov a farieb, ale aj vzhľadom na dispozíciu miestnosti a technológie.
  Dátumy: 7.3.2020, 9.5.2020, 11.7.2020, 14.11.2020, čas: 10.30 hod.– 13.30 hod.
  Školiteľkou je dizajnérka Uta Kurz. Zaregistrujte sa písomne na adrese seminare@hansgrohe.de.
   
 • Moderný dizajn kúpeľne a riešenia miestností primerané veku
  Pohodlné a nenáročné používanie kúpeľní prispôsobených vašim osobným potrebám. Sofistikované sprchové riešenia a batérie spolu s dizajnom miestnosti na mieru menia kúpeľne na špeciálne miesta v každom štádiu života. 
  Dátumy: 23.5.2020 a 10.10.2020, čas: 10.30 hod. – 13.30 hod.
  Školenie zabezpečuje interiérový dizajnér Christian Wadsack a školiaci manažér centra Hansgrohe Aquademie, Jörg Reiff. Zaregistrujte sa písomne na adrese seminare@hansgrohe.de.   

Prehľad seminárov pre firemných zákazníkov nájdete na našom webovom sídle pre zákazníkov z radov odborníkov.
 

Informácie pre návštevníkov

Adresa a kontaktné údaje

Centrum hansgrohe Aquademie
Auestraße 9
D-77761 Schiltach (Baden-Württemberg)

Tel.: +49 (0)7836-51 3272

E-mail

Otváracie hodiny 

Pondelok až piatok 7.30 – 19.00 hod.
Sobota: 10.00 – 16.00
Nedeľa a sviatky: centrum Aquademie je zatvorené až do odvolania.

Naše výstavy a múzeum budú pre návštevníkov opätovne otvorenéod 2. júna 2020. Od 1. júla bude otvorený aj sprchový svet Showerworld.
Rúško alebo prekrytie tváre (na ústa a nos) sa musí nosiť v celom objekte centra Aquademie.

Vstup do centra hansgrohe Aquademie je bezplatný.

Prístup pre invalidné vozíky je k dispozícii.

Uzavrite okruh svojej návštevy lahodným kúskom torty alebo ľahkým občerstvením v našej barovej kaviarni.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: