Teraz v dvoch dizajnoch – Pulsify E a S

Objavte viac

Kúpeľňové novinky 2023

Zistiť viac
Batérie Rebris dostupné v 2 designoch.

Radosť zo všetkých uhlov

Dozvedieť sa viac

Začnite šetriť vaše náklady za vodu a energiu

Spočítajte si svoj potenciál úspor
EcoSmart: potešenie zo sprchovania s nízkou spotrebou vody

Užívajte si vodu udržateľným spôsobom

Spočítajte si svoje úspory
Prémiová značka pre kúpeľne a kuchyne

hansgrohe. Meet the beauty of water.

Zvýšte kvalitu svojho života

Moderný dizajn a potešenie z vysokokvalitných produktov

Ak máte radi pekný dizajn v kúpeľniach a kuchyniach a viete rozpoznať dôležitosť excelentnej kvality, potom je táto webová stránka práve pre vás. Značka hansgrohe vám tu ponúka množstvo prvotriednych produktov pre sprchy, kúpeľne a kuchyne. Čo’ je to pravé pre vás? Pozrite sa na rad našich produktov: umývadlové, sprchové a vaňové batérie. Všetky druhy spŕch: ručné sprchy, hlavové sprchy, sprchové systémy a sprchové súpravy. Ďalej tu nájdete kuchynské produkty ako kuchynské batérie, kuchynské drezy a kombinácie drezov s batériami.

Nové z tvorivej centrály

Najnovšie produkty značky hansgrohe

Pre krásny dizajn kúpeľní a kuchýň

Prémiová kvalita a dizajn

Nájdite produkty: batérie do kúpeľne a kuchyne

Inšpirujte sa našou vášňou pre vodu! hansgrohe to všetko robí pre to, aby boli vaše dotyky s vodou plné krásy a zmyslovosti. Napokon, vieme, aké je príjemné sprchovať sa, kúpať sa či umývať riad, keď vás obklopujú vizuálne a fyzicky okúzľujúce a emotívne dizajnové veci, ktoré dobre sadnú do rúk a povzbudzujú zmysly. Spoločnosť hansgrohe otestovala viac ako 12 000 kombinácií batérií a umývadiel s cieľom zabezpečiť, aby boli všetky prvky umývadla kompatibilné.

Sprchovanie s pôžitkom: dažďové sprchy, ručné sprchy a moderné ovládacie systémy

“Značka Made by Hansgrohe” je synonymom pojmu “Navrhnuté pre život”. Inovatívne produkty, technológie a funkcie s dlhou životnosťou vyvíjame prostredníctvom pokročilého nemeckého inžinierstva a nášho zmyslu pre detail už takmer 120 rokov. Dokonca aj vtedy, keď je po nich veľký dopyt. Pocíťte ten rozdiel, ktorý môžu spraviť inteligentné riešenia, ako napríklad hansgrohe technológia Select.

Dobré naplánovanie kúpeľne a kuchyne: nechajte sa nami inšpirovať a získajte našu podporu

Na webovej stránke spoločnosti hansgrohe nájdete trendy a tvorivé nápady na zariadenie svojej kúpeľne a kuchyne. Prostredníctvom našich online informácií, mobilných nástrojov a katalógov na stiahnutie vás chceme inšpirovať a podporiť vo fáze plánovania. Dobre vedieť: dokonca aj po nákupe zostávame vaším spoľahlivým partnerom, hlavne čo sa týka pomoci, servisu, záruky alebo náhradných dielov.  

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: