Man showering with EcoSmart overhead shower from hansgrohe.
Šetrite vodu, energiu a peniaze!

Užívajte si vodu udržateľným spôsobom

Chcete znížiť náklady na vodu a energiu pri sprchovaní a umývaní rúk - a napriek tomu si užiť skvelý zážitok z vody? Pomocou nášho kalkulátora úspor zistite, koľko môžete ušetriť s technológiami hansgrohe EcoSmart a CoolStart.

Šetriť vodu – a vrátiť niečo svojej planéte

Menej teplej vody, menej emisií CO2

Fáza používania ručnej sprchy je zďaleka najnáročnejšia na uhlík: uvoľňuje sa tu zhruba 1000-krát viac CO2 ako pri výrobe. Preto sme si dali za cieľ navrhovať udržateľné produktové riešenia, ktoré kombinujú technológie šetriace vodu a energiu, ako sú EcoSmart a CoolStart, s jedinečným zážitkom z vody. V súlade s DNA našej značky sa snažíme prevziať zodpovednosť za ľudí, životné prostredie a planétu.

Graphic on Hansgrohe's sustainable strategy.

Ako ušetriť vodu a energiu s EcoSmart

Malý trik, veľký efekt: Pozrite sa na video a zistite, ako funguje technológia EcoSmart.

S udržateľnou inováciou od hansgrohe môžete ušetriť drahocenné zdroje a zároveň zažiť výnimočný komfort pri sprchovaní. Tajomstvo spočíva v technológii EcoSmart, ktorá spotrebuje až o 40 percent menej vody ako bežné sprchové hlavice hansgrohe – a dokonca až o 60 percent menej s EcoSmart+. Úspora vody znamená, že spotrebujete aj menej energie na ohrev, takže sa tiež znižujú účty za plyn a elektrinu.

Spočítajte si svoje úspory hneď teraz! Pozrite sa, koľko vody, energie a peňazí môžete ročne ušetriť prostredníctvom nášho kalkulátora úspor.

Keď začnete v strede, ušetríte energiu.

Batérie CoolStart sú šetrné ku klíme. Keď je páka v strednej polohe, tečie iba studená voda. Pokiaľ naozaj potrebujete teplú vodu, jednoducho otočte páku na batérii CoolStart doľava.

Kde môžeme ušetriť energiu, ako poslať menej CO2 do atmosféry, čo môžeme urobiť na boj proti zmene klímy? Tieto otázky máme na mysli všetci. Najlepším miestom, kde hľadať odpovede, sú spotrebiče v našich domácnostiach, ktoré používame niekoľkokrát denne, ako sú napríklad umývadlové batérie. Princíp hansgrohe CoolStart je rovnako jednoduchý ako dômyselný: S týmito batériami tečie teplá voda len vtedy, keď ju naozaj potrebujete. Potrebnú energiu aktivujete až pri otočení páky batérie doľava.

Spočítajte si svoje úspory hneď teraz! Pozrite sa, koľko vody, energie a peňazí môžete ročne ušetriť prostredníctvom nášho kalkulátora úspor.

Green. Greener. Eco* 2030. Záväzok hansgrohe k udržateľným opatreniam.

In Touch With Our Planet logo

Ako súčasť koncernu Hansgrohe Group je udržateľné myslenie a konanie hlboko zakorenené v značke hansgrohe. Veľa našich produktov je vybavených technológiami šetriacimi zdroje. Už v 80. rokoch sme boli jedným z prvých výrobcov v odbore, ktorý uviedol na trh ručnú sprchu šetriacu vodu. Fáza používania ručnej sprchy je zďaleka najnáročnejšia na uhlík, pričom sa uvoľňuje zhruba 1000-krát viac CO2 ako pri výrobe. Preto sme si dali za cieľ do roku 2030 previesť celé naše portfólio spŕch a batérií na „ECO“.

*Konkrétne to znamená, že znížime spotrebu vody a/alebo energie minimálne o 22 percent v porovnaní s rokom 2020 pri používaní výrobkov využívajúcich vodu.

Objavujte naše úsporné produkty, ktoré šetria vodu aj energiu.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: