EcoSmart: veľký pôžitok zo sprchovania aj pri nízkej spotrebe vody.
Šetrite vodu, energiu aj peniaze!

#InTouchWithOurPlanet:
Šetrite vodou s radosťou

Chcete znížiť náklady na vodu a energiu pri sprchovaní – a napriek tomu si vychutnať výnimočný zážitok zo sprchovania? Pomocou nášho počítadla úspory vody zistíte, koľko zdrojov môžete ušetriť so sprchami EcoSmart značky hansgrohe.

Šetriť vodu – a vrátiť niečo svojej planéte

Vodou, ktorú vďaka technológii EcoSmart ročne ušetria* štyri osoby, by sa mohlo naplniť:

Šetrenie vodou a energiou s EcoSmart

Malý trik s veľkým účinkom: Video vám objasní, ako funguje technológia EcoSmart.

S udržateľným vynálezom hansgrohe šetríte cenné zdroje a zároveň si užívate dokonalý komfort pri sprchovaní.

Tajomstvo sa ukrýva v technológii EcoSmart, ktorá znižuje spotrebu vody až o 40 % v porovnaní s bežnými sprchovými hlavicami. S technológiou EcoSmart+ je to dokonca až 60 %. Nižšia spotreba vody znižuje aj spotrebu tepelnej energie, vďaka čomu klesajú aj účty za plyn a elektrinu.

Vypočítajte si svoje úspory hneď teraz! Nechajte počítadlo úspory vody hansgrohe vypočítať, koľko vody, energie a peňazí môžete ročne ušetriť.

Objavte svoju úspornú sprchovú hlavicu EcoSmart

Voda nie je len zdroj. A zelená nie je len farba.

Voda je zdrojom života a našou veľkou vášňou. Preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme chránili tento vzácny zdroj: vďaka sprchám, armatúram a technológiám, ktoré pomáhajú šetriť vodou a energiou. Nechajte sa aj vy viesť svojou vášňou pre vodu a pre našu nádhernú planétu Spoločne sme #InTouchWithOurPlanet. Je to trvalý a skvelý pocit, prispieť svojou „troškou“ k niečomu veľkému. Každou jednou sprchou.

To je záväzok spoločnosti Hansgrohe Group konať trvalo udržateľným spôsobom 

Udržateľné myslenie a konanie sú v skupine Hansgrohe Group hlboko zakorenené. V 80. rokoch sme boli jedným z prvých výrobcov v tomto odvetví, ktorý uviedol na trh ručnú sprchu šetriacu vodu. Do roku 2030 spoločnosť preorientuje všetky sprchy a armatúry na technológie šetriace vodu a energiu, pretože, ako vyplýva z analýzy kúpeľní skupiny Hansgrohe Group, približne 90 % emisií CO2 pripadá práve na fázu používania kúpeľne.

*Vzorový výpočet vychádza z predpokladu, že každý člen štvorčlennej rodiny sa sprchuje 5 minút denne.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: