Plánovanie kuchyne so zosúladenými prvkami

Tím, z ktorého môžete len ťažiť

Zapojte do práce na najpoužívanejšom mieste vo svojej kuchyni tím snov: kombinácie s drezmi značky hansgrohe začali malú revolúciu v používaní vody. Dokonale zladená kombinácia drezu, batérie a inovatívneho telesa sBox vytvára funkčné a skvelo vyzerajúce komplexné riešenie, ktoré vám významne uľahčí kuchynské práce. Zistite ako.

Nová kombinácia drezu a kuchynskej batérie.
Inovácia od hansgrohe: sofistikované trio drezu, batérie s osobitným ovládacím prvkom a telesa sBox.

Dokonalé vodné trio – uchvacuje aj odborníkov

Kombinácie s drezmi od hansgrohe testujú všetko, čo viete o svojom centrálnom zdroji vody. Dizajn drezu, ovládanie vody a akčný rádius sú krásne zladené do jedinej jednotky vďaka konzistentnému dizajnu. Či už ide o vysnívanú veľkú kuchyňu alebo nenáročný kuchynský kút: kombinácie od hansgrohe sú k dispozícii vo veľkých rozmeroch aj kompaktných formátoch. S dvoma drezmi alebo s jedným. Ich minimalistický dizajn ladí s akýmkoľvek štýlom. Medzinárodní odborníci na dizajn sú taktiež ohromení: všetky kombinácie značky hansgrohe si vyslúžili titul if Design Award 2017 krátko po uvedení na trh.

Viacnásobná inovatívna sila od hansgrohe

Inovatívne kuchyne od hansgrohe sú k dispozícii v dvoch funkčných verziách. Obe nastoľujú novú definíciu toho, ako sa dá voda ovládať osobitným prvkom na okraji drezu. V kombinácii s telesom sBox podporujú hladký prietok vody. Vyberte si kombináciu:

  • s kyvnou pákou na okraji drezu na ovládanie množstva a teploty vody;
  • s tlačidlom Select na pustenie a zastavenie prúdu vody a otvorenie a zatvorenie odtoku.

Jednotlivé komponenty sú dokonale zladené, a tak vám prinášajú nielen kvalitu, jednoduché ovládanie a funkčnosť, ale aj maximálnu spoľahlivosť pri plánovaní.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: