Inšpirované veľkomestom

Moderná kúpeľňa: vkusne skombinované dizajnové armatúry a obkladačky Metro

V tejto kúpeľni snov sa snúbi pôsobivá moderna s citátmi z veľkomesta. Výrazný dizajn sa stretáva s nostalgickými obkladačkami Metro, ktoré pripomínajú Paríž a New York. Elegantnou kúpeľňou sa tiahne výrazný geometrický dizajn, ktorý vytvára scénu pre vysokokvalitné armatúry a sprchy od hansgrohe. Kombinácia s pastelovými odtieňmi a drevom zdôrazňuje všestrannosť obkladačiek Metro.

Obkladačky Metro a kúpeľňový dizajn s rovnými líniami.
Inšpirácia z metra

Elegantný dizajn kúpeľne a zmyselný retro šarm

Chceli by ste svojej kúpeľni snov dodať atmosféru veľkomesta? Ak sa rozhodnete pre nadčasové obkladačky Metro, táto kúpeľňa vám poskytne inšpiráciu pre vkusné spojenia. Prvotriedne armatúry a puristický dizajn kúpeľne sa snúbia s mestským vyžarovaním obloženej steny.

Silné obrazy a šikovné kombinácie

To, čo sa na prvý pohľad zdá ako jednoduchý purizmus, vyvoláva na druhý pohľad silné asociácie: obkladačky Metro pripomínajú ranú modernu a dopravu vo veľkomeste, sú však otvorené širokej škále dizajnových kombinácií. V tejto kúpeľni sa nadčasové obkladačky spájajú s interiérom s rovnými líniami. Farebne zladené škárovanie a prirodzená farba stien vytvárajú pokojný vzhľad. Hlavová sprcha Rainmaker Select s dvoma typmi prúdu sa postará o skvelý pôžitok zo sprchovania. Veľká dažďová sprcha umožňuje vytvorenie osobného wellness programu.

Obdĺžnik je tromf

Architektúra vytvára scénu pre priestrannú sprchu s minimalistickým oddelením sprchy zo skla. Obkladačky Metro tak pôsobia opticky v celej miestnosti a ich formát sa stáva témou: obdĺžniková sprchová hlavice pripomína geometriu a horizontálne ovládanie sprchy RainSelect harmonicky ladí so vzorom pokladania. V tomto koncerte čistých línií vyzerajú ovládacie tlačidlá, ktoré sa ovládajú pomocou Select, ako obkladačky. Jasný a precízny rukopis pokračuje umývadlom, ktoré je skombinované s vhodnými nástennými armatúrami radu Metropol. Voľne stojaca zmiešavacia vaňová batéria vedľa vane pôsobí výrazným dojmom, čo sa javí ako zámerný optický zlom v dizajne s okrúhlymi tvarmi. Aj v tomto prostredí sa ako hrejivý prvok kúpeľne s čistým dizajnom osvedčilo drevo.

 

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: