Pre tých, ktorí vedia oceniť kvalitu

Rafinovaná kúpeľňa s individualizovaným dizajnom a vysokokvalitným zariadením

Moderná architektúra ponúka vhodný rámec pre návrh elegantne zariadenej kúpeľne prispôsobenej podľa požiadaviek. Ak chcete vytvoriť vysokokvalitný interiér, základom je použitie materiálov s rôznymi povrchovými štruktúrami. Pri návrhu exkluzívnej wellnessovej zóny v kúpeľni vám môže pomôcť kreatívne využitie priestoru. Inovatívne technológie ponúkajú efektívny pôžitok z vody.

Zóna wellnessového charakteru pre prémiové kúpeľne.
Exkluzívny pôžitok z vody v rafinovanej kúpeľni

Kúpeľňový dizajn s prvkami z vysokokvalitných materiálov a ergonomickou funkčnosťou

Zariaďujete nový domov v štýle modernej architektúry a chceli by ste si navrhnúť vkusnú kúpeľňu ako vyjadrenie vášho individuálneho štýlu? Navrhnite si interiér so začlenením vysokokvalitných zariadení a kreatívne využite rôzne materiály. Podlaha v dekore tmavosivého prírodného kameňa tvorí elegantný základ individualizovaného priestoru pre vaše potešenie. Veľké časti stien obložené moderným obkladom s dekorom dreva umocňujú exkluzívny dojem a zároveň prostrediu dodávajú pocit tepla. Stupienok vytvára druhú úroveň miestnosti a zároveň otvára priestor pre ďalšie dizajnové časti miestnosti. Vyvýšené miesto je určené pre vaňu, ktorá je stredobodom zóny wellnessového charakteru. Počas kúpeľa si tak môžete vychutnávať relax s výhľadom na okolie. Elegantné zariadenie kúpeľne dopĺňa sprchový kút na úrovni podlahy a umývadlo pre dvoch.

Inovatívne technológie a ergonomické pohodlie pre efektívny pôžitok z vody

Batérie Talis značky hansgrohe ponúkajú vďaka svojmuinovatívnemu dizajnu neobmedzené možnosti použitia a udržateľné využívanie zdrojov. Voda v umývadle sa ovláda pomocou intuitívneho tlačidla (Select). Sprchový systém Rainmaker Select spĺňa vďaka svojim elegantným tvarom požiadavky exkluzívneho dizajnu. Umelecky zasklený sprchový disk s bielym pozadím na veľkej hlavovej sprche prináša estetické potešenie a umožňuje pôžitok z vody vo všetkých jej variáciách.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: