Ukážková kompozícia v prírodných tónoch

Orientálna kúpeľňa v dynamickom dizajne s tradičnými vzormi z východu

V orientálnej kúpeľni sú skombinované dekoratívne abstraktné vzory s jemnými farebnými prechodmi. Lineárne zariadenie pôsobí moderne. Zložitejšie mozaiky a geometrický kvetinový dizajn dodávajú individuálne akcenty inak jemnej farebnej schéme, ktorá upokojuje živými motívmi a vytvára prirodzený dojem. Inovatívne batérie a sprchy vám umožňujú vychutnať si vodu v pohodlí.

Sprchový kút s veľkou hlavovou sprchou v orientálnom dizajne kúpeľne.
Moderný Orient v kúpeľni

Orientálna inšpirácia a abstraktný dizajn v kúpeľni

Máte radi abstraktné vzory a chceli by ste si vytvoriť modernú kúpeľňu s nádychom orientu? Inšpirujte sa energicky pôsobiacimi motívmi kúpeľňových kultúr východných krajín. Spojte dynamiku východných ornamentov s pokojom lineárneho, prírodne orientovaného dizajnu. Tmavé mozaiky kontrastujúce s povrchmi čistých bielych stien a tenkými lemami svetlého drevodekoru pokrývajú veľké plochy geometrickými a kvetinovými dekoráciami. Jemná farebná schéma plná detailov s pastelovými a zemitými odtieňmi si podmaní interiér plný temperamentu. Sprcha na úrovni podlahy opticky zväčšuje priestor a ponúka dostatok miesta na sprchovanie. Pult pod umývadlom v prevedení zo svetlého dreva tvorí s umývadlom geometrický celok. Čisté línie dodajú miestnosti prirodzené fluidum. Povrch steny v modrom pastelovom odtieni v skrytejšej časti kúpeľne do nej vnáša dojem priestrannosti.

Jedinečnosť detailov a prelomová technológia v harmónii

V orientálnom dizajne kúpeľne sa elegantnou lineárnosťou presadzuje sprchový systém hansgrohe Rainmaker Select . Rafinovane zasklený sprchový disk s bielym pozadím na veľkej hlavovej sprche stimuluje zmysly a poskytuje všestranný pôžitok z vody. V batériách z radu Talis značky hansgrohe sa spája inovatívny dizajn s ich jedinečnou použiteľnosťou. Tieto batérie navyše efektívne využívajú vodu a energiu. V umývadle ovládate vodu pomocou intuitívneho tlačidla (Select).

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: