Ovládanie sprchy pre veľké dažďové sprchy

RainSelect: prepnite na čistú relaxáciu

Pôžitok pri sprchovaní je na dosah ruky: so súpravami RainSelect si môžete vychutnávať pohodlné ovládanie vody na jedinom produkte. Prepínajte intuitívne medzi druhmi prúdov na svojej hlavovej sprche alebo na ručnú sprchu stlačením tlačidla. Taktiež môžete jednoducho ovládať ideálnu teplotu a množstvo vody podľa vašich predstáv. Vysokokvalitný dizajn s prvkami skla a kovu sa dokonale hodí do priestoru moderných kúpeľní.

Ovládanie sprchy pre priestornú hlavovú sprchu: hansgrohe RainSelect.
Centrálna ovládacia jednotka spĺňa najvyššie štandardy, pričom je zručne integrovaná: vďaka súprave RainSelect je výber spotrebičov a druhov prúdov na vašej hlavovej sprche pohodlný a zároveň intuitívny.

Centrálna ovládacia jednotka pre relaxačnú sprchu

Veľké tlačidlá z bezpečnostného skla zasadené do lesklého kovu vytvárajú zo súpravy RainSelect intuitívny prvok, ktorý spĺňa tie najvyššie štandardy. Vďaka nízkej inštalačnej výške nadčasový dizajn súpravy zapadá do steny a môže sa organicky začleniť do exkluzívnej kúpeľne. So svojimi lineárnymi tvarmi a ladiacimi materiálmi sa súprava RainSelect dá dokonale skombinovať s hlavovými sprchami Rainmaker Select, čím prináša výnimočné pohodlie, takže si môžete vychutnávať pôžitok zo sprchy podľa svojich predstáv.

Nadčasovo elegantné a používateľsky nenáročné ovládanie sprchy

Chceli by ste mať možnosť vychutnávať si intenzívnu sprchu pri teplote, ktorá je vám príjemná, s vhodným množstvom vody? Rad RainSelect vám prináša intuitívne ovládanie sprchy: s veľkými tlačidlami a otočným ovládačom.

  • Tlačidlá (70 x 70 mm) so symbolmi, ktoré sú odolné voči oderu, sú zrozumiteľné a ľahko sa používajú. Na ovládanie objemu vody a teploty použite ergonomické kovové kolíkové rukoväti.
  • Vďaka dvom až piatim tlačidlám prináša rad RainSelect pohodlie, ktoré k tomuto sprchovému systému so systémom Select patrí: prispôsobené počtu druhov prúdov na vašej hlavovej sprche s ručnou sprchou podľa vášho výberu. Zabudované ovládanie teploty znamená, že sa budete vždy cítiť komfortne, a množstvo vody si môžete kedykoľvek meniť.
  • Držiak sprchy: ručná sprcha je umiestnená na dosah ruky na kovovom držiaku sprchy FixFit (so zabudovaným pripojením hadice).
  • Varianty materiálov a povrchov sú perfektne zladené s hlavovými sprchami Rainmaker Select a batériami z radu hansgrohe PuraVida. Vyberte si z prevedení biela/chróm, čierna/chróm alebo chróm.
  • Čistý dizajn: použite RainSelect na vytvorenie minimalisticky jednoduchého vzhľadu v kúpeľni, ktorá hovorí konzistentným dizajnovým jazykom. Rad RainSelect je k dispozícii tiež k vani.

 

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: