Držiak overený inštitútom TÜV pre používateľov všetkých vekových kategórií

Unica Comfort: madlo & sprchová tyč – skombinované v jednom produkte

Je pre vás dôležité, aby bola vaša kúpeľňa vhodná pre používateľov rôznych vekových kategórií? Vďaka sprchovej tyči Unica Comfort overenej inštitútom TÜV, ktorej súčasťou je aj madlo a praktické príslušenstvo, môžete kúpeľňu renovovať, zmodernizovať a naplánovať jej dizajn na dlhý čas. Špeciálne sa hodí, ak vo vašej domácnosti žijú starší ľudia, deti alebo osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Sprchová tyč, madlo a opierka na nohy sú ultramoderným prvkom a spĺňajú všetky požiadavky.

Bezpečná a esteticky príťažlivá súprava pre celú rodinu.
Nový rad Unica Comfort prináša komfort a bezpečnosť overenú inštitútom TÜV pre používateľov všetkých vekových kategórií.

Extra bezpečnosť a podpora pre celú rodinu

Naše potreby v kúpeľni sa menia v závislosti od toho, v akom období života sa nachádzame: deti prichádzajú – a neskôr sa sťahujú preč. Obmedzenia v pohybe môžu mať vplyv na naše zvyklosti. Ako starneme, strácame stabilitu alebo s nami žijú rodičia, ktorým potrebujeme venovať starostlivosť. Je tu vec, ktorú nechceme’ robiť v každej novej fáze života: plánovať nanovo svoju kúpeľňu. Naše požiadavky na vkusný dizajn a jednoduchosť používania sa nikdy nemenia.

Nový rad Unica Comfort prináša výnimočný komfort, podporu a flexibilitu pre používateľov všetkých vekových kategórií. Vďaka svojim vlastnostiam v oblasti bezpečnosti overeným inštitútom TÜV máte zaistené výrazne menšie riziko pošmyknutia v sprche alebo vo vani. Všetky produkty zároveň slúžia ako certifikované madlá.

Výhody nového radu Unica Comfort

  • Robustné sprchové tyče sú pochrómované a majú hrúbku 25 mm. Zaisťujú bezpečné uchopenie osobami až do hmotnosti 200 kg.
  •  250 mm široká polička z vysokokvalitného plastu vám poskytne množstvo priestoru pre vašu kozmetiku do sprchy. Praktický detail: pri čistení sa dá ľahko vybrať.
  •  Druhý držiak sprchy zabezpečuje, že máte ručnú sprchu pohodlne na dosah dokonca zo sediacej polohy– z vane alebo sedadla do sprchy.
  • Za úplne spoľahlivé budete považovať bezpečné madlo Comfort a protišmykovú opierku na nohy Comfort . Obe položky sa tiež dajú objednať aj osobitne. Pri niektorých tyčiach a v súpravách je madlo súčasťou.
  • Výberom tyče Unica Comfort si volíteprvotriedny dizajn: tento rad sa dá kvôli svojej nadčasovosti a modernosti začleniť do akéhokoľvek kúpeľňového priestoru.
  • Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov budete s kúpeľňou spokojní po mnoho rokov. Chrómové prevedenie na všetkých komponentoch dodáva elegantný lesk a ľahko sa čistí.

Kto vynašiel sprchovú tyč? Hans Grohe.

Pre mnohých ľudí je “Unica” synonymom “sprchovej tyče”. Hans Grohe ju vynašiel v roku 1953. Odvtedy sa pôvodný produkt z nemeckého Schwarzwaldu sústavne vyvíjal a boli k nemu pridávané rôzne praktické doplnky.

V prípade tyče Unica Comfort názov hovorí za všetko: k dispozícii sú pohodlné sprchové súpravy, sprchové tyče, madlá a opierky na nohy. K dispozícii je pravá aj ľavá verzia pre všetky varianty montáže. V závislosti od vašich požiadaviek je tyč k dispozícii v dĺžkach 0,65 m, 0,90 m a 1,10 m. Pri sprchovaní jednoducho upevnite ručnú sprchu do vami požadovanej výšky; ak je to potrebné, prispôsobte ju trojdimenzionálne (uhol sklopenia 90° jazdec sa dá nastavovať doprava/doľava a hore/dolu). Alebo môžete pohodlne použiť druhý držiak sprchy.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: