Kvalitné plánovanie pre všetky generácie

Bezbariérová kúpeľňa: prospešná pre vás teraz i v budúcnosti

Snívate o kúpeľni, ktorá je vhodná do budúcnosti? O kúpeľni pohodlnej z dlhodobého hľadiska, najmä pri zmene individuálnych požiadaviek a životných situácií? Značka hansgrohe ponúka praktické tipy, ako naplánovať atraktívnu viacgeneračnú kúpeľňu, ktorá uľahčí život a dodá pocit pohodlia ľuďom všetkých vekových kategórií. Či už ste mladá rodina, človek bez záväzkov alebo starší občan.

Navrhnite svoju kúpeľňu tak, aby vyhovovala budúcnosti

Život je zmena. Pomoc s vašou každodennou rutinou môže byť potrebná veľmi rýchlo, dokonca aj po menšej športovej nehode. Podobne starnutie môže výrazne obmedziť prístup k pohodliu v kúpeľni. Deti majú taktiež špecifické ergonomické požiadavky, ktoré sa líšia od požiadaviek dospelých. Jedna vec je ale istá: situácie v živote sa menia. Možno ste už premýšľali o tom, ako zaručiť väčšie pohodlie a bezpečnosťvo vašej kúpeľni v dlhodobom horizonte alebo v blízkej budúcnosti: ako by mohla vyzerať kúpeľňa, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky aj v budúcnosti.

Pripravte svoju kúpeľňu na životné zmeny

Koncept medzigeneračnej kúpeľne je založený na túžbe uľahčiť život a dodať pocit pohodlia v kúpeľni používateľom všetkých vekových kategórií. Úvahy sa zameriavajú na sprchový kút na úrovni podlahy a je na to dobrý dôvod. Bezbariérovosť znamená skutočnú pridanú hodnotu pre mladých aj starších ľudí. A čo ešte? Čistá architektúra s protišmykovými povrchmi a dostatok priestoru na pohyb. Kúpeľňa bez nebezpečenstva zakopnutia prináša výhody aj deťom, ktoré po kúpeľni radi pobehujú. Napokon by sa malo zvážiť aj dobré osvetlenie s cieľom umožniť neustálu dobrú orientáciu a podporiť bezpečnú manipuláciu s technológiou. Koncept osvetlenia dotvára nočné osvetlenie.

Kúpeľňa budúcnosti by mala byť bezbariérová.
Bezpečná a atraktívna: sklenená zástena necháva sprchový kút na úrovni podlahy otvorený na oboch stranách. V sprche je osadené madlo a sedadlo. (Zástena, sprchový kút HÜPPE GmbH).
“Pohodlná kúpeľňa pre všetkých nie je len o architektúre. Všetky funkcie by mali byť ľahko zrozumiteľné a ovládateľné.”
Christian Wadsack, interiérový dizajnér a špecialista v oblasti kúpeľní

Viacgeneračná kúpeľňa: vhodná pre dnešok a vhodná do budúcnosti

Sortiment značky hansgrohe obsahuje množstvo inovatívnych produktov, ktoré vašu kúpeľňu obohatia do budúcnosti: či už inštalujete sprchový kút na úrovni podlahy, realizujete novostavbu alebo renováciu. Skutočnosť, že dokonca aj výrobky s pridanými bezpečnostnými prvkami sú navrhnuté s pekným vzhľadom, je niečím, na čo je líder v oblasti dizajnu v odvetví sanity s ocenením iF veľmi pyšný. Je to spôsob, ako pridať nadčasové, moderné akcenty do svojej kúpeľne.

  • Jednoduché používanie: stláčanie je jednoduchšie ako otáčanie. Produkty s technológiou Select ponúkajú intuitívne a ergonomické ovládanie pre každého. Hansgrohe to nazýva: pôžitok stlačením tlačidla.
  • Veľké, ľahko zrozumiteľné symboly, napríklad na sprchovej termostatickej batérii s nadomietkovou inštalácikou ShowerTablet Select alebo termostatickej batérii s podomietkovou inštaláciou RainSelect,  sú ideálne pre používateľov kúpeľne akéhokoľvek veku. Stlačením tlačidla si zvoľte želaný spotrebič – bez toho, aby ste museli dešifrovať akékoľvek malé písmená. Skutočný komfort, najmä pre tých, ktorí nosia okuliare.
  • Bezpečná základňa v sprche: vďaka produktu UnicaComfort, sa môžete držať sprchovej tyče, ktorá ponúka bezpečnosť overenú inštitútom TÜV. Doplnkové produkty zodpovedajúce sprchovej tyči (madlo Comfort , opierka na nohy Comfort , sú šikovní pomocníci pri každodennej rutine – napríklad pri holení nôh. Nainštalujte si aj praktickú plastovú poličku a majte šampón a sprchový gél vždy na dosah ruky.
  • Môžete sa spoľahnúť na to, že si vychutnáte svoju ideálnu teplotu. Termostatické batérie značky hansgrohe vás v sprche ochránia pred akýmikoľvek nepríjemnými teplotami. Zaručuje to nastaviteľné obmedzenie teploty a zabudovaná ochrana proti obareniu. Je to upokojujúci fakt, najmä ak sprchu používajú deti alebo starší ľudia.
  • Pohodlie na všetkých úrovniach. V sortimente hansgrohe môžete nájsť batérie rôznych výšok určených na rôzne účely: výška ComfortZone je v súlade so širokou škálou umývadiel a zabraňuje rozstrekovaniu. Odporúčame viac ako 10 000 testovaných kombinácií batérií a umývadiel.
  • Mimoriadne dlhú rukoväť pre špecifické požiadavky nájdete pri umývadlovej batérii Focus, napríklad na umývanie počas sedenia.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: