Užitočné tipy pre rekonštrukciu kúpeľne

Aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie: ako si naplánovať vlastnú kúpeľňu

Tešíte sa na svoju vysnívanú kúpeľňu, postavenú od základov? Alebo chystáte renováciu podľa svojich požiadaviek? Zíde sa vám niekoľko dobrých rád. Spoločnosť hansgrohe vám pomôže. Napríklad s kontrolným zoznamom pre vytvorenie vašej vlastnej pohodlnej kúpeľne: na čo musíte myslieť na začiatku, aké technické možnosti sú k dispozícii atď. Aby kúpeľňa čo najlepšie vyhovovala vašim potrebám.

Sprievodca vytvorením novej kúpeľne podľa vašich požiadaviek

V novom dome alebo nehnuteľnosti, kde je všetko naplánované, vás pri rozhodovaní nič neobmedzuje. Svoje dávne predstavy o vysnívanej kúpeľni teraz môžete pretaviť do skutočnosti, od pôdorysu po použité technológie. Do svojho zoznamu želaní môžete pridať aj inovatívne technológie. Uistite sa, že vaša kúpeľňa má budúcnosť.

Ujasnite si požiadavky, stanovte priority

Najprv zvážte: Kto bude kúpeľňu používať – slobodná osoba, spolu bývajúce osoby alebo rodina? Čo chcete – puristické riešenie alebo priestor wellnessového charakteru? Máte v úmysle vytvoriť útočisko alebo kúpeľňu spojenú s priestorom na spanie? Musíte vziať do úvahy aj možné budúce potreby: kúpeľňa pre všetky generácie vám dáva istotu, že sa vám investícia z dlhodobého hľadiska vráti. Najmä ak budete v istej fáze potrebovať pomoc. Potom si určite rozpočet. V predstihu si tiež zvoľte štýl. Uľahčí vám to hľadanie vhodných prvkov a kombinácií. Naše súbory na stiahnutie vám pomôžu myslieť na všetko. Stačí si v nich odškrtávať položku po položke.

Tipy pre dizajn kúpeľne.
Plánovanie novej kúpeľne zahŕňa možnosť na vytvorenie vlastnej príjemnej atmosféry, zvýšeného pohodlia a atraktívneho dizajnu. Čo je dôležité vopred zvážiť? Naše kontrolné zoznamy vám pomôžu.

Od inovatívnych technológií po štýlovú kolekciu: tieto nápady vás posunú ďalej

Každý, kto hľadá nové nápady pre svoju novú kúpeľňu, môže využiť technické inovácie a trendy. Snívate o využívaní sprchy na úrovni podlahy a o XXL pôžitku zo sprchovania? V oblasti zariadenia kúpeľní došlo k mnohým zmenám: opýtajte sa špecialistu na kúpeľne vo vašom regióne na najnovšie trendy a možnosti. Základné informácie, ktoré vám poskytne, môžete potom použiť na to, aby ste architektovi alebo interiérovému dizajnérovi vedeli presne povedať, čo chcete.

Naplánujte si kúpeľňu pripravenú na budúcnosť

Nová kúpeľňa musí byť schopná obstáť v skúške času: s podomietkovým riešením od hansgrohe môžete zostať flexibilní. Teraz sa môžete rozhodnúť pre lacnejší výrobok značky hansgrohe a v budúcnosti ho môžete nahradiť špičkovým riešením. Bez veľkých výdavkov. Základom je základné teleso hansgrohe iBox universal, ktoré je kompatibilné so všetkými podomietkovými batériami značky.

Chcete myslieť do budúcna? Viacgeneračná kúpeľňa bez nebezpečenstva zakopnutia poskytuje pohodlie pre všetkých. Zároveň investujete do hodnoty nehnuteľnosti. Zvážte tiež použitie inovatívnej technológie Select s ovládaním vody jednoduchým stlačením tlačidla. Jej vynikajúca praktickosť zodpovedá potrebám používateľov kúpeľní všetkých vekových skupín. Navyše, vďaka technológiám šetriacim finančné zdroje, ako  AirPower a EcoSmart, bude vaša kúpeľňa udržateľná.

Ako by podľa vašich predstáv mala nová kúpeľňa vyzerať?

Dobré nápady pre kúpeľňu sú neoddeliteľne spojené s otázkou individuálneho štýlu. Spoločnosť hansgrohe ponúka štýly Modern, Avantgarde alebo Classic. Starostlivo koordinované produktové rady vám zaručia, že všetko bude spolu skutočne ladiť.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: