Tipy na modernizáciu

Jednoduchý sprievodca renováciou vašej kúpeľne. Pre trvalé pohodlie

Hodil by sa vašej kúpeľni nový svieži vzhľad? Dizajn a technológia, ako aj požiadavky na kúpeľňu sa neustále vyvíjajú. Alebo máte otázky týkajúce sa energetickej účinnosti? Existuje veľa dobrých dôvodov na to, aby ste svoju kúpeľňu zrekonštruovali a dodali jej moderný šat za využitia existujúcej štruktúry. Prečítajte si tohto sprievodcu od spoločnosti hansgrohe s kontrolným zoznamom a zistite, na čo je potrebné pamätať.

Závan čerstvého vzduchu v kúpeľni: nová ručná sprcha, umývadlová batéria alebo termostatická sprchová batéria vytvoria moderný vzhľad a dodajú vášmu domovu pocit pohodlia.

Sprievodca úspešnou renováciou existujúcej kúpeľne

Chcete, aby vaša kúpeľňa vyzerala atraktívnejšie? Povoľte uzdu svojim nápadom. Možnosti siahajú od oživenia kúpeľne sviežimi farbami, inštalácie lepšieho osvetlenia a modernej ručnej sprchy až po ohromujúci efekt pred a po. Aj samotná výmena batérie môže umývadlu vdýchnuť nový život. Navyše sa inštaluje takmer rovnako jednoducho ako vešiaky a police na uteráky.

Rozmyslite si, čo je potrebné na kúpeľni vylepšiť, a rozhodnite o rozsahu renovácie. Chcete vymeniť starú dlažbu za novú, ktorá opticky zväčší priestor? Páči sa vám myšlienka použitia širokej škály mozaík, ktoré dodajú priestoru osobitosť? Máte radšej neobložené steny? Pri výmene vane za priestrannú sprchu (alebo naopak) vzniká problém s novými povrchmi. Uistite sa tiež, či sú vaše požiadavky kompatibilné s pôdorysom. Chcete využívať modernú technológiu úspory vody a energie? Odborník na kúpeľne s vami prediskutuje akékoľvek problémy.

Veľké alebo malé riešenie? Renovujte podľa vášho rozpočtu

Najskôr si stanovte rozpočet, ale nechajte si dvere otvorené aj pre plán „B“. Je možné, že kompetentné rady, ktoré vám poskytne váš predajca, vám otvoria možnosti, o ktorých ste pred tým ani neuvažovali. Jedna vec je istá: modernizácia kúpeľne pomocou kvalitných výrobkov od hansgrohe je dlhodobá investícia. Spoločnosť hansgrohe navyše ponúka 15-ročnú záruku dostupnosti náhradných dielov. Zvážte renováciu krok za krokom. Na niektoré úpravy sa môžu poskytovať dotácie od štátnych úradov. Informujte sa prosím o možnostiach.

Ak chcete sledovať všetky možnosti, stiahnite si náš kontrolný zoznam.

Rekonštrukcia kúpeľne s novými batériami a mosadznými prvkami.
Modernizácia umývadla si vyžaduje len minimálne úsilie. Rýchlo sa inštaluje aj nová sprchová tyč pre väčšie pohodlie pri sprchovaní.

Renovujte kúpeľňu štýlovo pomocou inteligentných technológií

Náš tip: rozhodnite sa pre konkrétny štýl, aby ste ľahšie zúžili výber batérií. V sortimente hansgrohe nájdete produkty pre kúpeľňu
v štýloch „Avantgarde“, „Modern“ a „Classic“. Môžete si preto zvoliť systém, v ktorom všetko spolu ladí. Nové výrobky značky hansgrohe možno kombinovať aj s existujúcimi výrobkami.

Rozjasnite priestor sprchy a prispôsobte ho budúcnosti

Informujte sa tiež o inovatívnych technológiách, pretože zariadenie kúpeľní sa stále vyvíja. Spoločnosť hansgrohe vám ponúka výber kúpeľňových produktov, ktoré sú ideálne práve na renováciu. Patria sem sprchové systémy alebo sprchové súpravy. Okrem toho výmena určitej nadomietkovo nainštalovanej batérie za batériu ShowerTablet s poličkou ponúka väčšie pohodlie pri sprchovaní bez potreby rozsiahlych rekonštrukčných prác.

Potrebujete tiež zohľadniť budúce požiadavky používateľov kúpeľne? Mnoho kúpeľňových noviniek sa hodí pre viacgeneračné kúpeľne. Aj na malom priestore vám poskytnú lepšiu ergonómiu a bezpečnosť. Uvažujete o sprche na úrovni podlahy namiesto starého riešenia so stupienkom? Túto investíciu do budúcej životaschopnosti vašej kúpeľne je tiež možné realizovať. Vyžaduje si to rozsiahlejšie plánovanie.

Zrenovujte svoju kúpeľňu pri zachovaní jej všestrannosti

Nech sa už rozhodnete pre akékoľvek riešenia, s produktmi značky hansgrohe si môžete vychutnať špičkovú značkovú kvalitu, životnosť a dostupnosť náhradných dielov. Ak renovujete s použitím telesa iBox universal, môžete zachovať všestrannosť vašej kúpeľne do budúcnosti. S týmto produktom je možné budúce požiadavky na dizajn a funkcie ľahko dodatočne zrealizovať úpravami „za stenou“.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: