Jednoduchá renovácia a modernizácia

Vylepšite svoju kúpeľňu s novými nadomietkovými sprchovými batériami do sprchy a k vani rýchlo a jednoducho

Myslíte si, že by vaša kúpeľňa potrebovala nový svieži vzhľad? Nechcete však búrať steny alebo sa púšťať do rozsiahlych rekonštrukčných prác? Najlepšie urobíte, keď si vyberiete jeden z mnohých ľahko inštalovateľných výrobkov pre nadomietkovú inštaláciu značky hansgrohe. Vďaka týmto batériám a sprchovým systémom bude vaša kúpeľňa technologicky vyspelá aj vizuálne pôsobivá. Sprchové kúty a vane sa premenia na wellnessové kúpele, v ktorých sa bude cítiť dobre.

Na čo je potrebné pri nadomietkovej inštalácii myslieť a kedy je vhodná

Nadomietková termostatická batéria a ručná sprcha je klasickou možnosťou inštalácie pre sprchy. Pre vane pridajte vaňový výtok. Chceli by ste si však vychutnať viac funkcií alebo ste vždy chceli veľkú hlavovú sprchu? Ak je to tak, najlepšou voľbou bude sprchovací systém : pre väčšie pohodlie, viac sprchy a viac zábavy s vodou. Na tejto modernej jednotke, ktorá sa skladá z nadomietkovej termostatickej batérie, hlavovej sprchy a ručnej sprchy, je všetko od dizajnu po funkčnosť bezchybné.

„Renovácia jednoducho“ – jednoduchá inštalácia na existujúce pripojenia

Systémy typu „všetko v jednom“ sú atraktívne, ak chcete svoju kúpeľňu modernizovať bez akýchkoľvek ťažkostí: jednoducho nainštalujte nadomietkové jednotky na existujúce prípojky. Pripojovacie rozmery sú štandardizované, takže do vašej kúpeľne namontujete všetky systémy ponúkané spoločnosťou hansgrohe. Renováciu sa oplatí zrealizovať, aj ak žijete v prenajatom objekte, pretože rovnako rýchlo je možné netermostatické a termostatické batérie s nadomietkovou inštaláciou, ako aj sprchové systémy demontovať.

Ako funguje podomietková inštalácia?  Integrácia vašej termostatickej batérie do steny tak, aby spojenie so stenou pôsobilo plochým a celistvým dojmom, šetrí miesto a vytvára elegantne jednotný vzhľad. Tento minimalistický dizajn vám ponúka viac priestoru na pohyb pri sprchovaní alebo kúpaní. Inštalácia je o niečo zložitejšia, pretože technológia je nainštalovaná v základnom telese umiestnenom za stenou. Sú pre vás tieto dodatočné výdavky v poriadku? Ak áno, pozrite sa prosím na naše riešenia pre podomietkovú inštaláciu.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a otvorenou architektúrou.
Viac pohodlia, viac zo sprchy, viac zábavy pri sprchovaní: tento elegantný systém od spoločnosti hansgrohe typu „všetko v jednom“ pozostáva z batérie ShowerTablet s veľkou poličkou, vertikálnej tyče, hlavovej sprchy a ručnej sprchy s funkciou Select.

Aké ovládacie systémy s nadomietkovou inštaláciou sú dostupné a čo ponúkajú

V sortimente hansgrohe nájdete batérie pre nadomietkovú inštaláciu, ktoré vyhovejú všetkým podmienkam, každému štýlu kúpeľne a každému rozpočtu. Všetky vám poskytnú lojálne a spoľahlivé služby. Môžete si z nich vybrať a vytvoriť svoju vysnívanú kúpeľňu, ktorú vám budú ostatní závidieť. Na tomto mieste nájdete prehľad produktov, ktorý vám pri výbere pomôže. Značka hansgrohe vám v každom prípade ponúka širokú škálu ergonomických rukovätí a mnoho dizajnových variantov, ako aj rôzne povrchové úpravy. Výrobky značky hansgrohe sú mimoriadne tiché. Vďačíme za to našim rozsiahlym odborným znalostiam a, napríklad, zabudovaným tlmičom. 

Batérie s jednu pákou alebo dvomi rukoväťami

Sprchové a vaňové batérie vám ponúkajú najjednoduchší spôsob ovládania vody. Máte na výber medzi ľahko použiteľnými zmiešavacími batériami alebo flexibilnými batériami s dvoma rukoväťami. Od nenápadných základných modelov až po impozantné luxusné batérie – v sortimente hansgrohe nájdete všetko, čo potrebujete. Náš tip: skombinujte svoju novú batériu s ručnou sprchou a sprchovou tyčou značky hansgrohe z kolekcie s rovnakým štýlom.

Termostatické batérie – bezpečné centrálne ovládacie jednotky v sprchách a vaniach

Nadomietkové termostatické batérie sú vybavené technicky komplexným vnútorným systémom. Spoľahlivo a nepretržite regulujú teplotu vody. To vám ponúka maximálne pohodlie pri sprchovaní a kúpaní a chráni vás pred nepríjemnými výkyvmi teploty. Termostatické batérie hansgrohe vyhovujú vysokým bezpečnostným štandardom a poskytujú vám spoľahlivú ochranu pred úrazmi a popálením, napríklad ochranu pred obarením vďaka bezpečnostnej poistke nastavenej na 40°, izolovanému telu so zaoblenými rohmi a nastaviteľnému obmedzeniu teploty. 

Batérie ShowerTablet – pohodlné dizajnové termostatické batérie s poličkou

Batérie ShowerTablet taktiež ponúkajú kombináciu všetkých výhod: sú to multifunkčné komfortné termostatické batérie, ktoré vám ponúkajú ešte niekoľko ďalších funkcií:

  • Vďaka svojim policiam, ktoré sú vyrobené z bezpečnostného skla, poskytujú dostatok priestoru pre toaletné potreby (k dispozícii v rôznych šírkach). Váš šampón alebo sprchovací gél budete mať teda neustále na dosah. 
  • Ich ultramoderný dizajn ich predurčuje stať sa vizuálnou dominantou v akomkoľvek prostredí a zároveň sa bezproblémovo integruje, dokonca aj vo veľkých sprchách. Batérie ShowerTablet sú k dispozícii tiež v úprave biela/chróm alebo s vaňovým výtokom.
  • Vo variante s funkciou Select budete mať vďaka plochým ovládacím tlačidlám z používania produktu v kúpeľni skutočnú radosť. Táto technológia umožňuje ovládanie sprchy alebo zmenu prúdu jednoducho stlačením tlačidla. Intuitívne prvky Select sú ideálne pre deti, starších ľudí alebo osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Sprchové systémy Showerpipe pre inštalácie typu „všetko v jednom“ ponúkajú mnoho výhod

Ak sa rozhodnete pre jeden z našich nadomietkových sprchových systémov, môže vám to pomôcť vyriešiť viaceré problémy s kúpeľňou: môžete si kúpiť hlavovú sprchu bez toho, aby ste museli zasahovať do steny. Vychutnajte si úžasne rozmanitý zážitok zo sprchovania až so šiestimi typmi prúdov pre ručnú a hlavovú sprchu a pohodlné ovládanie vody. To všetko sa dá zažiť aj s jednoduchými modelmi. Máme však aj nádherne navrhnuté luxusné varianty poskytujúce bohatý pôžitok. Ak hľadáte pohodlie, dizajn a potešenie, máme na výber množstvo modelov s technológiou Select. Sprchové systémy sú tiež k dispozícii s vaňovým výtokom.

Časté otázky o nadomietkovej inštalácii

Niekoľko dekád skúseností so zákazníckym servisom ukázalo, že spotrebitelia majú predovšetkým nasledujúce otázky. Tu sú odpovede: 

  • Sú vodovodné rúrky umiestnené príliš hlboko v stene? Žiadny problém. Na maloobchodnom trhu sú k dispozícii vhodné predĺženia v akejkoľvek dĺžke. Vašu batériu tak môžete nainštalovať bez problémov.
  • Vedú vodovodné rúrky vo vašej stene pod miernym uhlom? Netreba sa báť. Pri modeloch hansgrohe možno drobné nedostatky vyrovnať pribalenými spojovacími prvkami. 
  • Máte prietokový ohrievač alebo zásobníkový ohrievač vody? To nie je žiadna prekážka. V závislosti od modelu fungujú batérie a sprchy značky hansgrohe s mnohými systémami zásobovania teplou vodou.
  • Ako dlho trvá záruka na váš výrobok? Spoločnosť hansgrohe vám ponúka päťročnú dobrovoľnú záruku výrobcu. Je váš produkt výrazne starší? To nevadí. Ak sa v neskoršej fáze vyskytne chyba alebo netesnosť, máme náhradné diely, ktoré môžete ľahko vymeniť (pomocou štandardných nástrojov).

Ako to funguje: inštalácia na existujúce pripojenia

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: