Nové produkty značky hansgrohe pre drezovú jednotku

Nová definícia drezov – s 2-otvorovým variantom s tlačidlom Select radu M71

Vychutnajte si revolučné pohodlie na dreze: rad M71 v 2-otvorovom variante s tlačidlom Select oddeľuje prvok na ovládanie vody od batérie. Osobitné ovládacie jednotky na okraji drezu uľahčujú používanie drezu, zatiaľ čo batéria zostáva na svojom obvyklom mieste. Technológia Select vám prináša pohodlie vďaka ovládaniu tlačidlom, pričom minimalistický dizajn sa štýlovo začlení do akéhokoľvek prostredia.

rad hansgrohe M71 s osobitnou páčkou na vypínanie.
Minimalistický dizajn, sofistikované funkcie. Najnovšie produkty značky hansgrohe radu M71 sa takmer určite stanú centrálnym prvkom vašej kuchyne.

Dvojnásobné pohodlie:
2-otvorové varianty radu M71 s tlačidlom Select
od hansgrohe

Tieto batérie spravia revolúciu vo vašich kuchynských prácach: ovládajte vodu pohodlne na prednom okraji drezu a vychutnávajte si predtým nepoznanú flexibilitu. Osobitné ovládacie jednotky na 2-otvorovej batérii radu M71 s tlačidlom Select vašu prácu pri dreze výrazne uľahčia: pustenie a zastavenie vody je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Dojem na vás urobí minimalistický dizajn, ako aj obrovský akčný rádius, ktorý váš nový kuchynský pomocník prináša: vďaka inovatívnemu telesu sBox, môžete tieto nové produkty vytiahnuť až o 76 cm – z bezpečného vodiaceho prvku. Vyberte si jedno z dvoch prevedení s rôznymi funkciami ktoré vám vyhovuje viac:

Stačí jedno stlačenie tlačidla na okraji drezu: a nech voda tečie!

Púšťajte a zastavujte vodu na jednotke M71 tlačidlom Select, ktoré je ľahko na dosah: osobitná ovládacia jednotka je nainštalovaná na okraji drezu alebo na pracovnej ploche, podľa toho, čo je pre vás najkomfortnejšie. Kým čistíte a šúpete zeleninu alebo napúšťate hrnce vodou, vodu môžete ihneď pustiť alebo zastaviť stlačením tlačidla. Dokonca ak máte špinavé ruky, môžete použiť lakeť alebo chrbát ruky. Otočením tlačidla otvoríte alebo zatvoríte odtokovú súpravu.
Dokonca aj telo batérie má inteligentné funkcie: môžete si na nej pohodlne prednastaviť objem a teplotu vody. Na výtoku batérie si prepínacím tlačidlom môžete prepínať druh prúdu z normálneho na sprchový.

Naklápajte a otáčajte: užívajte si ergonomické pohodlie pri používaní vody

Aké pohodlné to je?! Navariante M71 s kyvnou pákou na okraji drezu máte k dispozícii rúčku na všetko: naklopte páku, aby voda tiekla rýchlejšie alebo znížte množstvo. Otáčaním si prispôsobujete teplotu. Aj na tomto variante je nainštalovaná technológia Select: na výtoku tela batérie je nenápadné tlačidlo. Jednoduchým zatlačením môžete vodu púšťať a zastavovať. Batéria zostáva otvorená.

Zistite viac o našich nových 2-otvorových kuchynských batériách M71 s tlačidlom Select. Toto pohodlie budete považovať za nepostrádateľné.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: