Kuchyňa pre všetky životné situácie

Aký typ kuchyne sa mi hodí?

Plánujete kuchyňu, ktorá bude dokonale odrážať váš životný štýl? Na tomto mieste nájdete informácie o tom, ako môže srdce kuchyne pomôcť vášmu každodennému životu: podľa toho, či je plánovaná pre rodinu alebo domácnosť s jednou osobou. Alebo či radi varíte ako na profesionálnej úrovni alebo sa radšej zameriavate na dizajn. Alebo dáte prednosť kuchyni uľahčujúcej každodenné práce.

Typ kuchyne: rodinná kuchyňa s dostatkom miesta.
Rodinná kuchyňa je zameraná na rôznych používateľov a neustále sa meniace požiadavky každodenného života v kuchyni.

Rodinná kuchyňa pre každodenný dynamický život

V rodinnej kuchyni sa deje všetko: príprava jedla pre ľudí všetkých vekových skupín, pomerne často súčasne, výmena noviniek a umývanie rúk, napúšťanie vody do pohára či misky domáceho miláčika. To znamená, že potrebujete veľa úložného a pracovného priestoru. Spojte všetky tieto rozmanité úlohy vo vašej vysnívanej kuchyni sofistikovaným zabudovaním dvojitého drezu alebo veľkého drezu s prídavným odkvapkávačom vrátane multifunkčnej kuchynskej batérie. Zladená kombinácia drezu a batérie je skvelou pomocou pre vás i pre najmenších. S drezovou kombináciou hansgrohe je ovládanie ľahko prístupné na prednom okraji drezu a cenný úložný priestor v spodnej skrinke je skvele usporiadaný. Integrované teleso sBox uloží vyťahovaciu hadicu do priestorovo úsporného, pevne nainštalovaného boxu, ktorý vám umožní pohodlne vyťahovať hadicu spršky a výrazne tak rozšíriť váš pracovný priestor.

Tieto drezové produkty ocení celá rodina

Kuchyne pre kuchárov.
Sen každého amatérskeho kuchára: voda v okamihu tam, kde je potrebná. Vytiahnite spršku a prepnite jednou rukou pomocou technológie Select.

Amatérsky kuchár na profesionálnej úrovni 

Ste amatérsky kuchár a oceňujete, keď aj zložité pracovné procesy fungujú ako hodinky? Potom sú pre vás dôležité prehľadne usporiadané úložné priestory a maximálna funkčnosť na pracovisku okolo drezu. Vysokokvalitná kuchynská batéria  musí byť schopná v okamihu priviesť vodu požadovaného druhu prúdu a teploty na opláchnutie zeleniny, rýb a mäsa, a v neposlednom rade na presné naplnenie hrncov. To všetko môžete vďaka technológii Select ovládať stlačením jediného tlačidla a ak máte plné ruky, môžete jednoducho počas práce použiť ich chrbát. Komfortná zóna ComfortZone  pre manipuláciu s nádobami rôznych výšok a veľký pracovný rádius vďaka mimoriadne jednoduchej vyťahovacej hadici umožňujú efektívnu prácu. Popremýšľajte tiež nad tým, či chcete mať vedľa seba dva drezy na rôzne úlohy alebo jeden veľký drez  s dostatkom miesta na plechy a panvice. Vzhľadom na kladené náročné požiadavky poskytuje spoločnosť hansgrohe na kuchynské batérie a kartuše päťročnú záruku, vďaka čomu z nich môžete mať dlhodobý pôžitok.

Takto sa môžete dopracovať k dokonalosti vo svojej súkromnej kuchynskej aréne

Typ kuchyne: ergonomická kuchyňa pre všetky generácie.
Keď v kuchyni pracuje niekoľko generácií, ergonomický dizajn a ľahká obsluha poskytnú pohodlie pre všetkých.

Moderná kuchyňa pre ľudí všetkých vekových kategórií

Chceli by ste mať kuchyňu, v ktorej budete môcť v budúcnosti aj naďalej bezproblémovo pracovať? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať si kuchyňu aj pre prípad, že všetko nepôjde tak hladko ako predtým. Úložný priestor, elektrické spotrebiče a pracovné výšky sú usporiadané ergonomicky tak, aby šetrili chrbát a tak menej zaťažovali používateľov všetkých vekových skupín. Ak je to možné, umiestnite rúru a umývačku riadu do úrovne očí. Plne výsuvné zásuvky sú tiež nevyhnutnosťou: týmto spôsobom sa dostanete do všetkých ťažko dostupných rohov skrinky. Rovnako dôležité pre ergonómiu je dobré osvetlenie, krátke vzdialenosti bez nebezpečenstva zakopnutia a intuitívne ovládanie. Kuchynské batérie  s funkciou Select preto ponúkajú maximálne pohodlie uľahčujúce kuchynské práce každému. Voda tečie stlačením tlačidla pri vopred nastavenej teplote a intenzite prúdu a rovnako ľahko sa zastavuje: mimoriadne pohodlné, keď máte plné ruky práce alebo špinavé ruky od bežných kuchynských prác. Ľahká obsluha v priestore drezu môže byť kľúčová najmä pre ľudí s obmedzeným pohybom: ComfortZone  s praktickou optimálnou výškou a ovládanie vždy poruke predstavujú významnú pomoc.

Ergonomický dizajn v kuchyni pre každého

Rady pre kuchyňu: táto kuchyňa je zameraná na dizajn.
Pomocou vybranej kuchynskej batérie na zodpovedajúcom dreze možno zdôrazniť štýlové povedomie v kuchyni bez toho, aby bola dotknutá funkčnosť.

Dominantné prvky kuchyne sú súčasťou životného štýlu zameraného na dizajn.

Možno plánujete kuchyňu, ktorá pridá interiéru osobitosť svojím starostlivo vybraným dizajnom? Potom spravte z kuchynskej batérie prvok, ktorý pritiahne pozornosť na drezovú jednotku! Možno práve ostrov s pracovnou doskou a drezom bude novým centrom vašej otvorenej kuchyne s jedálňou? Skombinujte minimalistickú geometriu a elegantný dizajn batérií značky hansgrohe a vytvorte svoj individuálny dizajnový štýl. Štýl bývania sa môže odraziť aj na výbere drezu: uprednostňujete skôr puristický interiér s leskom nehrdzavejúcej ocele a čistými líniami alebo teplé prírodné materiály? Dômyselne navrhnutý drez bude vizuálnym centrom vašej kuchyne, bezpochyby v kontraste s inými povrchmi, a bude vás každý deň inšpirovať. Kuchynské batérie značky hansgrohe sú dokonalým charakteristickým prvkom dokonalého dizajnu: hlavným tvorcom je ocenené kreatívne štúdio Phoenix Design, ktoré je podpísané aj pod drezmi hansgrohe.

Dominantný prvok pre drezovú jednotku

  • Produkty značky hansgrohe pre kuchyňu.

    Katalóg kuchynských produktov značky hansgrohe

    Tu sa všetko točí okolo našich inovatívnych batérií a drezov. Pre väčšie estetické potešenie a ľahkú prácu, pre väčšie potešenie z vody a dobre premyslenej funkčnosti.

    Stiahnite si katalóg kuchynských produktov (PDF, 3.6 MB)
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: