Expresívne dizajnové batérie

Moderné. Precízne. Pôsobivé. Metropol.

Rad batérií Metropol prináša novú definíciu jasu a čistoty v kúpeľňovom segmente. Na svoje si prídu všetci, ktorí preferujú lineárny, expresívny dizajn. Vďaka svojim geometrickým líniám spraví Metropol nezabudnuteľný dojem v akomkoľvek modernom prostredí. Inšpirujte sa tu: krásou a univerzálnosťou najnovšieho radu od hansgrohe.

Nové od hansgrohe: kúpeľňové batérie Metropol.
Vyberte si z piatich rôznych výšok výtoku \(ComfortZone\): od 100 do 260 mm.

Odvážny dizajn

Svojím precíznym a ušľachtilým prevedením predstavuje rad batérií Metropol prvotriedny kúpeľňový dizajn a vycibrený individualizmus. Jeho štýlová geometrická silueta necháva naplno vyniknúť umývadlo, sprchu a vaňu. Páky a výtoky sú dokonale zladené vďaka svojim paralelným líniám. Batérie radu Metropol sú k dispozícii v atraktívne veľkom počte variantov. To pre vás znamená veľký rozsah možností, ako implementovať vami preferovaný dizajn a prevedenie.

Umývadlové batérie Metropol

Vyberte si z troch dizajnov pák:

  • Plochá, elegantná plná páka;
  • Jemná páka s otvorom;
  • Minimalistický dizajn
  • Zvoľte si rukoväť na intuitívne používanie stlačením tlačidla.

Máte radi svoj priestor? Vďaka umývadlovým batériám v piatich rôznych výškach nájdete dokonalý doplňujúci prvok k svojmu umývadlu – a tak si môžete zvoliť svoju osobnú zónu ComfortZone. Model batérie 100 je k dispozícii aj s dlhším výtokom: kvôli väčšiemu komfortu pri vašom umývadle.

Na podlahe stojaca batéria pre umývadlo, ktorá sa dá podľa potreby umiestniť za umývadlo alebo vedľa neho, je atraktívnym neprehliadnuteľným prvkom, ktorý definuje textúru priestoru. Trojotvorová umývadlová batéria s jednotlivými ovládacími jednotkami navrhnutými v dokonalej paralelnej symetrii a s dvoma výškami ComfortZone je taktiež prvkom priťahujúcim pozornosť. 

V sprchách a vaniach priťahuje značnú pozornosť

Najnovší rad sprchových a vaňových batérií hansgrohe taktiež vytvára priestor, ktorý premení akúkoľvek kúpeľňu na miesto s charakterom.

Vychutnávajte si sprchovanie s batériami Metropol

Geometrický dizajn s presnými kontúrami sa nesie aj naprieč sprchovým segmentom. Pozoruhodné: páková batéria pre nadomietkovú inštaláciu, ktorá reguluje vodu štýlovo a spoľahlivo. Minimalistické batérie pre podomietkovú inštaláciu sú k dispozícii v dvoch variantoch pák: s plnou pákou a s pákou s otvorom. K radu Metropol sa dokonale hodí: hranatá hlavová sprcha Raindance E. Pre holisticky geometrický dizajn a sprchovanie rozmaznávajúce zmysly par excellence.

Kúpanie s radom Metropol

Moderné batérie Metropol zvýraznia pri akejkoľvek vani celkový vizuálny a funkčný dojem. Na výber je množstvo variantov – a blažený pocit pri kúpeli si budete užívať ešte po mnoho rokov! Veľký vaňový výtok nie je ničím priemerný a vskutku sa vyníma vďaka svojmu nápadnému čistému povrchu. Podomietkové ovládanie v štíhlom plochom dizajne je nadčasovým zjavom v minimalistickom hranatom dizajne. A je tu tiež produkt, ktorý si zamilujete: vaňová batéria na podlahu k voľne stojacej vani. Využite ju na svoje jedinečné sebavyjadrenie. Vaši hostia budú uchvátení.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: