Kúpeľňa snov pre všetkých s deťmi

Lebo rodina je najväčšie dobrodružstvo

Život je plný prekvapení. Rodinná kúpeľňa značky hansgrohe je vysoko funkčné miesto, ale aj ako stvorené na dobrodružné rána a vzrušujúce večery. Táto kúpeľňa prináša teplo, pohodu a pohodlie, je prirodzená a farebná. Má priestor pre každého a pre všetko. Naše armatúry a sprchy vám pomôžu každý deň ušetriť vzácne zdroje.  

Vitajte v zázračnej krajine pohody

Táto krásna, útulná kúpeľňa je navrhnutá tak, aby sa vymanila z rodinnej rutiny. Prírodné materiály v kombinácii s výraznými farbami sa stretávajú s nádherne riešenou keramikou a dopĺňa ich ladiaci nábytok s množstvom úložného priestoru. Jedinečné zážitky z vody prinášajú pozitívnu energiu a umožňujú vám cítiť radosť a bezpečie. Vďaka použitiu certifikovaných a udržateľných surovín, integrácii produktov šetriacich vodu a energiu a nadčasovému dizajnu je táto kúpeľňa záväzkom k väčšej udržateľnosti v každodennom živote. 

Miesto pre nezabudnuteľné rodinné chvíle

Veľkorysé vybavenie rastlinami podčiarkuje tento postoj, zaisťuje príjemnú vnútornú klímu, dodáva extra pocit sviežosti a inšpiruje k dobrodružným chvíľam. Súhra materiálov, farieb a ručne vyrobená štruktúra steny sú vizuálne zvýraznenia. Vďaka mierne zaobleným armatúram a keramike sú krivky v priestore vyzdvihnuté na rôznych úrovniach a tvoria ideálne zázemie pre nezabudnuteľné rodinné chvíle. Ale to je len začiatok príbehu, ktorý si môžete sami ďalej rozvíjať. Vyjadrite svoju individualitu navrhnutím svojej osobnej rodinnej kúpeľne značky hansgrohe.

“Touto kúpeľňou sme vytvorili živé, prirodzené a útulné miesto pre rodiny, ktoré vnímajú svoj domov ako zdroj radosti, pokoja a bezpečia.”
Peter Ippolito, architekt rodinnej kúpeľne

Kúpeľňa snov s potenciálom úspor

S produktmi značky hansgrohe môžu rodiny znížiť náklady.

Ušetrite až 653 eur s touto kúpeľňou!

Znížte svoje ročné náklady na vodu a energiu! Umožňujú to technológie spoločnosti hansgrohe, ako sú EcoSmart a CoolStart v sprchách a armatúrach. To je obzvlášť zaujímavé pre rodiny s deťmi. Ročne môžete ušetriť nasledujúcu sumu:

  • až 160 €* so zmiešavacou umývadlovou batériou Tecturis S 150 Fine EcoSmart+/CoolStart
  • až 493 €* s Pulsify S Showerpipe 260 2jet EcoSmart

* Tento príklad výpočtu vychádza z nasledovných predpokladov: 4-členná domácnosť v Nemecku, čas sprchovania 5 min/deň a na osobu, 365 dní v roku. Náklady na výpočet sú 0,18 €/kWh za plyn a 6,7 €/1 000 l za vodu. V porovnaní s bežnými produktami značky hansgrohe bez technológie EcoSmart.

Ktoré rady značky hansgrohe vidíte v tomto príklade kúpeľne?

Všetky komponenty a rady v rodinnej kúpeľni snov sú harmonické a dokonale zladené. Skrinka pod umývadlo Xelu Q, tu v prevedení prírodný dub, presviedča dvoma priestrannými zásuvkami a dostatkom úložného priestoru. Do vysokých skriniek Xelu Q, tu v prevedení prírodný dub, sa zmestia osušky a kúpeľňové potreby – v prípade potreby aj polovica zoologickej záhrady. Umývací priestor je vybavený extra širokým dvojitým umývadlom Xelu Q, ako aj úspornými armatúrami Tecturis S, tu v chrómovom vyhotovení, a LED osvetleným zrkadlom Xarita S s priemerom 90 cm. Sprchovací systém Pulsify S, tu v chrómovom vyhotovení, osvieži a uvoľní dobrodružnú rodinu. Efektívna a tichá toaleta EluPura S s AquaHelix Flush dotvára celkový dojem vhodný pre rodiny. Upozorňujeme, že nie všetky produkty a bytové doplnky, ktoré vidíte na obrázkoch, sú od značky hansgrohe.

Kúpeľňa snov bez dlaždíc

Steny v rodinnej kúpeľni snov nie sú obkladané, ale zdobené farebnou omietkou, ktorá je vhodná najmä do vlhkých priestorov. Výhody: Neutesnená omietka dokáže absorbovať vlhkosť a uvoľniť ju späť do miestnosti bez toho, aby bola náchylná na tvorbu plesní. Odpadá tiež otravné drhnutie škár dlaždíc. Z vizuálnej stránky omietka miestnosť odľahčí a premaľovanie je rýchlejšie ako opätovné obkladanie. Náš tip: nebojte sa experimentovať s výraznejšími farbami.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: